Zamów dietę

Dieta pudełkowa Warszawa Żoliborz

Jeżeli poszukujesz smacznej i różnorodnej diety pudełkowej w Warszawie na Żoliborzu, to catering dietetyczny MójCatering to idealna propozycja dla Ciebie! Nasz zespół stanowią doświadczeni dietetycy oraz najlepsi szefowie kuchni, którzy każdego dnia czuwają nad procesem przyrządzania pysznych i urozmaiconych posiłków. Dzięki temu możesz bez trudu i większego wysiłku zadbać o odżywczą i właściwie zbilansowaną dietę każdego dnia. Nasza dieta pudełkowa to dowód na to, że dobrze skomponowane posiłki wcale nie muszą być nudne i monotonne. Mamy bowiem świadomość tego, że nieurozmaicony jadłospis jest największym wrogiem zdrowej diety.

Zamów teraz

1. Co Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby?

2. Podstawowe dane potrzebne do doboru diety:

3. Wyniki doboru dla Ciebie idealnej diety

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Kontakt

Kontakt ze specjalistą

W celu doboru odpowiedniej diety skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy ci wybrać!

Catering dietetyczny – Warszawa Żoliborz: smaczna i różnorodna dieta pudełkowa

Jeżeli poszukujesz smacznej i różnorodnej diety pudełkowej w Warszawie na Żoliborzu, to catering dietetyczny MójCatering to idealna propozycja dla Ciebie! Nasz zespół stanowią doświadczeni dietetycy oraz najlepsi szefowie kuchni, którzy każdego dnia czuwają nad procesem przyrządzania pysznych i urozmaiconych posiłków. Dzięki temu możesz bez trudu i większego wysiłku zadbać o odżywczą i właściwie zbilansowaną dietę każdego dnia. Nasza dieta pudełkowa to dowód na to, że dobrze skomponowane posiłki wcale nie muszą być nudne i monotonne. Mamy bowiem świadomość tego, że nieurozmaicony jadłospis jest największym wrogiem zdrowej diety.

Żoliborz: dieta pudełkowa na miarę Twoich potrzeb

MójCatering to dieta pudełkowa w Warszawie na terenie Żoliborza, która przygotowywana jest z myślą o potrzebach i oczekiwaniach współczesnych klientów. Mamy bowiem świadomość tego, że nasi klienci różnią się wymaganiami dotyczącymi sposobu odżywiania oraz celami, które chcą osiągnąć. Dlatego też proponujemy szeroki wachlarz opcji dietetycznych, które można dopasować do własnych planów żywieniowych i oczekiwanych efektów.Z myślą o aktywnych fizycznie klientach i sportowcach powstała dieta Sport, która zawiera aż 30% białka. Redukcję wagi z kolei umożliwi dieta Odchudzająca, ale również dieta Ketogeniczna bazująca na najwyższej jakości tłuszczach (75%) oraz białku, dieta SirtFood oparta jest na produktach będących aktywatorami sirtuin, a także dieta Niskowęglowodanowa. Jeśli jednak Twoim celem jest wdrożenie do codziennego jadłospisu zdrowych, dobrze zbilansowanych i regularnych posiłków, najlepszą propozycją będzie dieta Optymalna. Z kolei dla najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy dietę Premium.Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się dieta Office Box, która dedykowana jest dla zapracowanych osób, które nie chcą całkowicie zrezygnować z posiłków jadanych z najbliższymi, ale potrzebują zdrowych i pożywnych dań do pracy. Dieta Office Box to trzy posiłki, na które składa się drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Jeśli jednak potrzebujesz wyłącznie obiadu, postaw na dietę Zdrowy Lunch. Dodatkowo nasi klienci mogą zdecydować się również na dietę Bulionową lub detoks sokowy, który bazuje na warzywno-owocowych sokach produkowanych metodą cold press. Mamy również świadomość zmieniających się trendów żywieniowych naszych klientów. Dlatego też poza klasycznymi posiłkami oferujemy wege dania w ramach diety Wegetariańskiej oraz Odchudzającej.Dodatkowo, decydując się na fit dietę pudełkową na Żoliborzu, masz do wyboru różne rozkłady posiłków oraz kaloryczności, co umożliwia dostosowanie diety do indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego, celów dietetycznych, które chcesz osiągnąć i przede wszystkim – rozkładu dnia. Obliczenie odpowiedniej kaloryczności posiłków umożliwi kalkulator diet bądź konsultacja z naszym dietetykiem. 

Żoliborz: jakość i atrakcyjny cennik cateringu dietetycznego 

Mamy świadomość tego, że wielu naszych klientów na Żoliborzu poszukuje taniej diety pudełkowej, która będzie jednocześnie gwarantowała wysoką jakość dostarczonych posiłków. Dlatego też bardzo duży nacisk kładziemy na możliwość zaoferowania atrakcyjnego cennika diety, nie idąc jednocześnie na żadne kompromisy w kwestii jakości. W naszej kuchni nie stosujemy sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku, modyfikowanej atmosfery ochronnej oraz mieszanek gazów, świeżość zachowując poprzez ich chłodzenie zaraz po przygotowaniu. Co więcej, każdy z naszych klientów poprzez wybranie parametrów usługi – kaloryczności i ilości posiłków, a także liczby dni, w których realizowana będzie dostawa – może dostosować cenę diety do własnych możliwości finansowych. Jeśli chcesz przetestować jakość i smak naszych usług, już dziś zamów zestaw próbny i dołącz do grona zadowolonych klientów.