Zamów dietę

Mój Catering – promocje & rabaty

Dieta Sport Wysokobiałkowa w super cenie

Zadbaj o swoją formę i figurę razem z MójCatering! 😍🌟

Na prośbę naszych stałych klientów zdecydowaliśmy się na odważny krok. Od teraz oferujemy pierwszą w Polsce dietę o tak wysokiej zawartości białka.

Chcesz szybszych efektów? Sprawdź dietę wysokobiałkowa od MójCatering gdzie energii z białka jest aż 32-35%! Promocja dotyczy Zestawu Sport oraz Zestawu Sport z wyborem menu.

Kod rabatowy: FORMA1500 Dieta Sport 1500 kcal na min. 20 dni i otrzymaj 160 PLN

Kod rabatowy: FORMA2000 Dieta Sport 2000 kcal na min. 20 dni i otrzymaj 170 PLN

Kod rabatowy: FORMA2500 Dieta Sport 2500 kcal na min. 20 dni i otrzymaj 180 PLN

Kod rabatowy: FORMA3000 Dieta Sport 3000 kcal na min. 20 dni i otrzymaj 190 PLN

Promocja ważna tylko do 31.4.2024 lub do wyczerpania zapasów!

 

Doceniamy stałych klientów

Doceniamy stałych klientów! To ich opinie na temat posiłków, w panelu zamówień, kierują nami i naszą kuchnią. To dzięki nim możemy się rozwijać i doskonalić. W podziękowaniu przekazujemy nową opcję rabatową, która będzie obowiązywała do końca marca.

Zamówienie na min. 30 dni z kodem rabatowym: WIOSNA24  uprawnia na 200 zł na dowolną dietę

 

Doceniamy to, że jesteś z nami na dłużej!

Chcąc docenić klientów, którzy są z nami na dłużej, wprowadziliśmy nowe ulgi cenowe.

Od teraz zamawiając dietę:

  • na min. 20 dni otrzymasz zniżkę 1 zł na dniu
  • na min. 30 dni otrzymasz zniżkę 1,5 zł na dniu
  • na min. 40 dni otrzymasz zniżkę 2 zł na dniu
  • na min. 60 dni otrzymasz zniżkę 2,5 zł na dniu

Dziękujemy za zaufanie. Ciesz się pysznym cateringiem — taniej!

Promocja obowiązuje do 13.2.2024

960 PLN zniżki + 30 dniowy challenge + konsultacja o wartości 250 PLN

Zadbaj o swoje ciało i umysł razem z MójCatering! 😍🌟

Największa dotychczasowa promocja MójCatering! Zamów dietę na minimum 90 dni, a otrzymasz od nas 960 PLN zniżki, 30 dniowy challenge jogi lub 30 dniowy challenge treningowy oraz konsultację z naszym ekspertem o wartości 250 PLN.

Kod rabatowy: JA960 ważny tylko do środy do godz.:23:59 (31.1.2024) lub do wyczerpania zapasów!

*Pamiętaj, z poziomu Panelu Klienta możesz w dowolnym momencie zatrzymać dostawy, zmienić adres lub nawet zmienić zestaw na inny. Panel dostępny jest 24h/7.

650 PLN zniżki + 30 dniowy challenge + konsultacja o wartości 250 PLN

Zadbaj o swoje ciało i umysł razem z MójCatering! 😍🌟

Największa dotychczasowa promocja MójCatering! Zamów dietę na minimum 60 dni, a otrzymasz od nas 650 PLN zniżki, 30 dniowy challenge jogi lub 30 dniowy challenge treningowy oraz konsultację z naszym ekspertem o wartości 250 PLN.

Kod rabatowy: JA650 ważny tylko do środy do godz.: 23:59 (31.1.2024) lub do wyczerpania zapasów!

*Pamiętaj, z poziomu Panelu Klienta możesz w dowolnym momencie zatrzymać dostawy, zmienić adres lub nawet zmienić zestaw na inny. Panel dostępny jest 24h/7.

300 PLN zniżki + 30 dniowy challenge + konsultacja o wartości 250 PLN

Zadbaj o swoje ciało i umysł razem z MójCatering! 😍🌟

Największa dotychczasowa promocja MójCatering! Zamów dietę na minimum 30 dni, a otrzymasz od nas 300 PLN zniżki, 30 dniowy challenge jogi lub 30 dniowy challenge treningowy oraz konsultację z naszym ekspertem o wartości 250 PLN.

Kod rabatowy: JA300 ważny tylko do środy do godz.: 23:59 (31.1.2024) lub do wyczerpania zapasów!

*Pamiętaj, z poziomu Panelu Klienta możesz w dowolnym momencie zatrzymać dostawy, zmienić adres lub nawet zmienić zestaw na inny. Panel dostępny jest 24h/7.

150 PLN zniżki + 30 dniowy challenge + konsultacja o wartości 250 PLN

Zadbaj o swoje ciało i umysł razem z MójCatering! 😍🌟

Największa dotychczasowa promocja MójCatering! Zamów dietę na minimum 15 dni, a otrzymasz od nas 150 PLN zniżki, 30 dniowy challenge jogi lub 30 dniowy challenge treningowy oraz konsultację z naszym ekspertem o wartości 250 PLN.

Kod rabatowy: JA150 ważny tylko do środy do godz.:23:59 (31.1.2024) lub do wyczerpania zapasów!

*Pamiętaj, z poziomu Panelu Klienta możesz w dowolnym momencie zatrzymać dostawy, zmienić adres lub nawet zmienić zestaw na inny. Panel dostępny jest 24h/7.

Bezpłatna konsultacja z naszym ekspertem

Dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się nasz catering dietetyczny na minimum 30 dni otrzymają konsultację dietetyczną o wartości 250 PLN w cenie diety.

Oceniaj posiłki i zgarniaj punkty!

Dieta pudełkowa: oceniaj i odbieraj rabat

MójCatering opiera wszystkie swoje działania na opiniach. Bardzo chcemy wiedzieć, co lubisz! Oceniaj swoje posiłki w skali od 1 do 5 gwiazdek i pozwól nam dowiedzieć się, jakie smaki pasują Ci najbardziej. Za każde ocenione danie wynagrodzimy Cię dodatkowymi punktami, które przeliczą się na zniżki. Mój Catering dietetyczny ma promocje i rabaty zmieniające się z pora roku.

Rabat 5% dla rodzin

Promocja: dieta pudełkowa na ten sam adres

Przy Zamówieniach 3 paczek pod jeden adres mamy przygotowany rabat 5%. Uzyskaj go dzwoniąc na nasza infolinię, która jest czynna poniedziałek – piątek w godz.: 8:00-16:00. Promocja Mój Catering dietetyczny dla większej ilości paczek niż 2 na dany adres.

Zbieraj punkty za każdy dzień zamówienia

Punkty i rabaty na dietę pudełkową

Mój Catering dietetyczny oferuje zniżki za długość zamówienia i za każdy dzień diety. Oznacza to, że im więcej zamawiasz tym więcej punktów otrzymujesz. Jeśli zamówisz dietę na 20 dni to otrzymasz punkty, które możesz później przeliczyć na zniżkę w wysokości 1 dnia diety za free. Promocja w diecie pudełkowej za długość diety jest właśnie dla Ciebie!

Otrzymaj 15 zł za polecenie!

Promocja na dietę pudełkowa za polecenie

Poleć nas rodzinie, znajomym i wszystkim, którzy powinni zacząć zdrowo się odżywiać. Kod polecający znajdziesz po zalogowaniu na swoim koncie. Jak to działa? Nowy klient otrzymuje 5% na swoje pierwsze zamówienie, a do Twojej skarbonki wpadają punkty o wartości 15 zł za każdego nowego członka paczki! Taka promocja diety pudełkowej pomoże i zebrać super środki, które przekształcisz na obniżkę.

Dieta pudełkowa kod rabatowy

Zamawiaj dietę pudełkową Mój Catering taniej dzięki korzystnym programom lojalnościowym. Wybierając dietę długoterminową, oceniając posiłki i zamawiając więcej, zyskujesz zniżki, dzięki którym możesz cieszyć się zbilansowanymi i urozmaiconymi posiłkami w lepszych cenach. Podziel się indywidualnym kodem rabatowym na dietę pudełkową dostępnym w panelu klienta ze znajomymi i rodziną, a otrzymają oni zniżki na swoje pierwsze zamówienie. Ty z kolei zyskasz dodatkowe punkty, które wymienisz na obniżkę podczas dokonywania własnych zakupów.

Mój Catering kod rabatowy

W Mój Catering doceniamy lojalność klientów. Każdy klient otrzymuje dostęp do wygodnego panelu, w którym czeka na niego miła niespodzianka w postaci indywidualnego kodu rabatowego na dietę pudełkową dla przyjaciół. Poleć usługi Mój Catering znajomym i rodzinie i przekaż im kod promocyjny, a otrzymają oni 5% zniżki na pierwsze zakupy. Ty zyskasz za to punkty o wartości 15 zł za każdego klienta z polecenia.

Szukasz kodu rabatowego na dietę pudełkową Mój Catering dla siebie? Zadbaj o najbliższych w Twoim domu, zamów minimum 3 paczki pod ten sam adres i zadzwoń na infolinię, a otrzymasz 5% rabatu w prezencie.

Mój Catering promocje lojalnościowe

Oceniając zakupione posiłki zawsze zyskujesz  punkty, które możesz wymieniać na atrakcyjne rabaty. Z każdym dniem chcemy stawać się dla Ciebie coraz lepsi, więc pozwól nam się dowiedzieć, jakie smaki odpowiadają Ci najbardziej. Opinie klientów służą nam do systematycznego ulepszania naszego menu. Ty z kolei zyskujesz korzystne zniżki, dzięki którym możesz cieszyć się smakiem diety pudełkowej Mój Catering w atrakcyjniejszych cenach.

 

Mój catering promocja punktowa

Zbilansowane i różnorodne posiłki wytwarzane od podstaw w naszym zakładzie przy współpracy z najlepszymi dietetykami i kucharzami z nagradzanych restauracji, z precyzyjnie obliczonymi makroskładnikami i kalorycznością oraz spełniające najwyższe normy jakości mogą trafiać do naszych klientów w korzystniejszych cenach dzięki punktowym programom lojalnościowym. Zbieraj punkty za oceny posiłków, za każdy dzień diety i polecenia znajomym, a także zamawiaj dietę na dłużej i korzystaj z promocji na zdrowe i pyszne posiłki.

Zasada jest prosta – im więcej zamawiasz, tym więcej punktów dostajesz. Zamawiając dietę pudełkową na 20 dni, otrzymasz punkty, które wymienisz na zniżkę o wartości 1 dnia diety. Dzięki temu jeden dzień zdrowej, zbilansowanej diety od Mój Catering dostarczanej pod drzwi Twojego domu otrzymasz za darmo.

 

Mój Catering zniżki dla rodzin

Wiemy jak trudne i czasochłonne jest samodzielne przygotowywanie zdrowych, zbilansowanych posiłków dla całej rodziny. Pozwól więc, że zrobimy to za Ciebie i dostarczymy pod Twoje drzwi zoptymalizowane, dopasowane pod względem makroskładników i kaloryczności posiłki, którymi będziesz mógł cieszyć się w gronie najbliższych.

Zamawiając dietę dla całej rodziny w Mój Catering otrzymasz zniżki, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na inne cele. Ponadto korzystając z oferty Mój Catering, zadbasz o zdrowie rodziny i zyskasz mnóstwo dodatkowego czasu, który będziesz mógł spędzić w gronie najbliższych.

Potrzebujesz porady, jak dobrać kaloryczność i rodzaj diety do potrzeb swojej rodziny? Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia Mój Catering. Nasi dietetycy chętnie pomogą Ci wybrać plan żywieniowy, który będzie najlepszy dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

Mój Catering promocja spersonalizowana

W Mój Catering do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasza marka nie jest nastawiona na dostarczanie masowych rozwiązań, tylko na jak najlepsze poznanie potrzeb każdego z klientów. Pomagamy w doborze diety, umożliwiamy jej modyfikację i dostarczamy posiłki szyte na miarę po to, by spełnić oczekiwania różnych konsumentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że preferencje smakowe i potrzeby żywieniowe to kwestia bardzo indywidualna, dlatego nie idziemy na kompromisy.

Indywidualne podejście w Mój Catering dotyczy także kwestii promocji i rabatów. W związku z tym, jeśli planujesz zakup kilku diet na jeden adres, koniecznie zadzwoń do naszego konsultanta i ustal z nim swój indywidualny plan rabatowy. Jesteśmy otwarci na różne sugestie i propozycje, chętnie poznamy Twoje oczekiwania i pomożemy w doborze idealnej diety dopasowanej do Twoich potrzeb.

Pamiętaj – zamawiając u nas na dłużej, polecając Mój Catering innym, oceniając nasze posiłki w panelu klienta i zamawiając kilka paczek na jeden adres, możesz cieszyć się wygodną, zdrową i zbilansowaną dietą pudełkową dostarczaną pod drzwi Twojego domu w korzystniejszych cenach. Nie trać czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków i robienie zakupów oraz zredukuj ilość marnowanego jedzenia. Zaufaj specjalistom od Mój Catering – nasi dietetycy, technolodzy i kucharze robią wszystko, by spełnić najwyższe oczekiwania.

Nie czekaj, wybierz najlepszy catering dietetyczny i zacznij jeść zdrowo i smacznie!