Zamów dietę

Poznaj nasze diety

Za jakością i smakiem naszych posiłków stoją świeże produkty, dostarczane przez lokalnych, wyselekcjonowanych dostawców. One w połączeniu z odpowiednio zbilansowanym menu gwarantują, że Twoja dieta jest odżywcza, różnorodna i niezwykle smaczna.

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

dieta-zestawy-obiadowe

Zestaw Obiadów

Zamów pyszne posiłki obiadowe prosto do swojego miejsca pracy. W diecie sugerowane są obiady z Diety Opty...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Kuracja bulionowa czyli dieta gwiazd Hollywood

Oferowana przez MójCatering dieta bulionowa to propozycja dla wymagających klientów, którzy chcą uzupełnić swój model żywienia w kolagen, białko odpowiadające za elastyczność i nawilżenie skóry, ważne również dla funkcjonowania stawów.

 

Na czym polega dieta bulionowa oferowana przez MójCatering?

Dieta bulionowa to w dni powszechnie połączenie tradycyjnych, stałych posiłków oraz wolnogotowanych bulionów, w sobotę i niedzielę zastępowane wyłącznie bulionami. System będzie ciekawym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, jak również dla tych klientów, których głównym celem jest pozytywny wpływ na odchudzanie. Bulion, dzięki długiemu gotowaniu, zachowuje cenne właściwości odżywcze i esencjonalny smak, który można docenić zwłaszcza w czasie chłodniejszych dni, kiedy w codziennej diecie mile widziane są rozgrzewające potrawy.

Wszystkie posiłki oferowane w ramach diety, w tym również bulion dietetyczny, są przygotowywane w oparciu o bardzo wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane składniki, pochodzące od sprawdzonych dostawców. Podczas gotowania bulionów wykorzystywane są różne rodzaje mięsa i warzyw, pozwalające na uzyskanie doskonałych walorów smakowych. Menu diety jest bardzo zróżnicowane i przemyślane – jego komponowaniem zajmują się doświadczeni szefowie kuchni i dietetycy.

Jesteśmy przekonani, że codzienny sposób żywienia powinien być przede wszystkim smaczny. Tylko dzięki temu dieta po kilku dniach nie zacznie być nudna, zwiększając ryzyko tego, że szybko wrócisz do poprzednich nawyków jedzeniowych. Współpraca z MójCatering to gwarancja smacznych posiłków, bogatych w składniki odżywcze i przyrządzanych z dbałością o Twoje bezpieczeństwo.

Dieta zupowa najlepsze przepisy

Bardzo odżywcza i jakościowa dieta bulionowa powstaje na bazie przepisów przygotowywanych przez dietetyków i technologów żywienia. Każdy produkt dostarcza moc wartości odżywczych gwarantując, że Twoja dieta będzie zbilansowana i zdrowa.

Dieta zupowa niezwykłe efekty

Dobierz idealną dietę tak by uzyskać efekty. Dieta bulionowa oferowana jest w kilku wariantach kalorycznych:  1500, 1800 i 2000 kcal. Jeśli nie jesteś pewien, którą kaloryczność  powinieneś wybrać, koniecznie skontaktuj się z naszymi dietetykami, którzy zrobią analizę Twojego zapotrzebowania i zaoferują odpowiednią dietę. Dieta zupowa (bulionowa) może przynieść niezwykle efekty.

 

Pudełkowa dieta bulionowa dla wygodnych

Dieta bulionowa to ciekawa propozycja dla osób, które nie mają czasu na samodzielne planowanie jadłospisu, rozsądne komponowanie posiłków, zakupy i gotowanie. Dzięki gotowej diecie pudełkowej oszczędzasz czas, który możesz poświęcić, na przykład, na wdrożenie aktywności fizycznej, bardzo ważnej dla utrzymania sprawności. Catering dietetyczny będzie strzałem w dziesiątkę dla klientów, którzy na co dzień cenią sobie komfort i nie chcą lub nie mogą osobiście zajmować się kwestią przyrządzania posiłków.

Dbając o walory smakowe oferowanej diety, obok tradycyjnych bulionów proponujemy Ci również buliony, które swoim smakiem nawiązują do kuchni orientalnych. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom udostępniamy trzy opcje kaloryczności: 1500, 1800 oraz 2000. Jeżeli nie wiesz, która kaloryczność będzie dla Ciebie najlepsza, skonsultuj się z naszym dietetykiem, który udzieli Ci bezpłatnej porady. Dieta bulionowa, bogata w żelatynę i kolagen, to rozgrzewające buliony i zdrowe posiłki dostarczane prosto pod Twoje drzwi.

Dzięki ofercie MójCatering, jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w swoim sposobie żywienia, wystarczy, że złożysz odpowiednie zamówienie i wybierzesz optymalną opcję dietetyczną. Poza dietą bulionową proponujemy również catering Lunch Box, idealny dla osób szukających ciekawej propozycji dietetycznej do pracy oraz takie rozwiązania, jak dieta odchudzająca, klasyczna, Low Carb czy dieta pudełkowa dla dzieci. Szeroki wybór usług to ukłon w stronę potrzeb naszych klientów.