Zamów dietę

Mój Catering – sprawdzony catering dla szkół i przedszkoli w Warszawie

W Mój Catering doskonale rozumiemy, jak ważne jest, aby dzieci i młodzież spożywały zdrowe i zbilansowane posiłki wspierające ich prawidłowy rozwój. Odpowiednio skomponowana dieta bogata w niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały pomaga w zachowaniu zdrowia i dodaje najmłodszym energii do nauki i zabawy na cały dzień. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i pracowników placówek edukacyjnych przygotowaliśmy specjalistyczną ofertę cateringu dla szkół i przedszkoli na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy smaczne i zróżnicowane menu dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci i młodzieży, zawierające posiłki przyrządzane wyłącznie ze świeżych i wysokiej jakości składników. Przy współpracy z placówkami edukacyjnymi stawiamy przede wszystkim na elastyczność, w pełni dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasza pasja do zdrowego odżywiania zaowocowała stworzeniem dedykowanej oferty cateringu dla dzieci i młodzieży w przedszkolach i szkołach, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Poznaj kluczowe czynniki, które sprawiają, że jesteśmy wyborem numer jeden dla przedszkoli, szkół podstawowych i liceów w Warszawie i okolicach.

Dlaczego warto postawić na MójCatering?

 • Jakość ponad wszystko: Stawiamy na produkty pełne wartości odżywczych tylko od sprawdzonych dostawców. Nie używamy chemii, konserwantów i jakichkolwiek dodatków. Stawiamy na zaawansowaną technologię, która pomaga nam uzyskać najwyższą jakość produktów. 
 • Doświadczenie w produkcji zdrowej żywności: Nasza firma ma 8-mio letnie doświadczenie w produkcji zdrowych posiłków. To nie tylko praca, to nasza pasja, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.
 • Sami robimy wszystkie składniki: Każdy składnik, który trafia na Państwa talerz, jest u nas starannie przygotowywany. Dbamy o każdy etap produkcji, by dostarczyć Wam jedynie to, co najlepsze.
 • Zespół ekspertów: Nad bezpieczeństwem wszystkich posiłków czuwa doświadczony zespół dietetyków i technologów żywienia.
 • Sezonowe menu: Stawiamy na świeżość i sezonowe produkty. Nasze menu jest zawsze dopasowane do bieżących potrzeb i dostępności najświeższych składników.
 • Dostawy na miarę oczekiwań: W Mój Catering rozumiemy, że każda szkoła ma swoje unikalne oczekiwania. Dlatego dostosowujemy się do Waszych potrzeb – dostarczamy posiłki na ciepło lub zimno, zgodnie z Państwa preferencjami

Oferta – nasza usługa posiłków szkolnych

 • posiłki zgodne z krajowymi standardami żywieniowymi, zgodnie z HACPP i Sanpepidem
 • zróżnicowane i sezonowe menu
 • uwzględnianie specjalnych wymagań dietetycznych
 • świeżo gotowane, zdrowe jedzenie, bez dodatku chemii
 • opcja wegetariańska oraz opcja o śladowej ilości glutenu i laktozy

Zapewniamy zdrowe, zrównoważone posiłki dla dzieci i młodzieży, ponieważ:

 • poprawiają koncentrację i wyniki młodych ludzi w szkole
 • promują zdrowie, wzrost i rozwój
 • zwiększają odporność na choroby
 • wprowadzają dobre nawyki na późniejsze życie

Nasi w pełni przeszkoleni pracownicy pozyskują wszystkie produkty od renomowanych dostawców i przygotowują je w naszym zakładzie, który działa na poziomie wytycznych IFS.

Smak, który kochają dzieci – nasze MENU

Doskonale wiemy, że w kwestii jedzenia dzieci i nastolatki są najsurowszymi krytykami. Smak przygotowywanych potraw jest więc dla nas równie ważny, co ich walory odżywcze. Przykładamy ogromną wagę do tego, by nasze posiłki były nie tylko zdrowe, ale także wyjątkowo smaczne i atrakcyjne wizualnie. Nasz catering dla szkół i innych placówek edukacyjnych opracowany został przez kreatywnych dietetyków i wykwalifikowanych technologów żywienia. Dania przyrządzane są przez kucharzy, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych, gwiazdkowych, restauracjach. Naszym celem jest usatysfakcjonowanie najmłodszych odbiorców oraz zapewnienie im nie tylko smacznych posiłków w przedszkolach i szkołach, ale również wzbudzenie w nich zainteresowania i pasji do zdrowego jedzenia.

Przykładowe menu sprawdzisz  TUTAJ

KONTAKT

Jak rozpocząć z nami współpracę? Najlepsza dieta dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Nasza oferta cateringowa skierowana jest do przedszkoli, szkół podstawowych oraz liceów zlokalizowanych na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy spersonalizowane rozwiązania, które spełnią potrzeby każdej placówki edukacyjnej, niezależnie od potrzeb i liczby uczniów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty oraz rozpocząć z nami współpracę prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 533 342 489 lub poprzez adres e-mail kontakt@mojcatering.com.pl. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości i przedstawią szczegóły współpracy, a dedykowany opiekun klienta pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa placówki. Na potrzeby Państwa szkoły lub przedszkola przygotujemy spersonalizowaną ofertę uwzględniającą zarówno zapotrzebowanie ilościowe, harmonogram, jak i wymagania i preferencje żywieniowe dzieci. Wybór cateringu dla szkół i przedszkoli Mój Catering to gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zróżnicowane, zdrowe i bogate menu

Catering do szkół i przedszkoli nie może być nudny! Miłość do dobrego jedzenia oraz świadomość potrzeb żywieniowych dzieci i młodzieży kierują nas w opracowywaniu różnorodnych, bogatych i przemyślanych menu. Oferujemy szeroki wybór potraw inspirowanych różnymi kuchniami, co pozwala maluchom oraz starszym dzieciom na odkrywanie nowych smaków i kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne dania, dostosowane do gustów i preferencji dzieci oraz przygotowywane wyłącznie ze świeżych i zdrowych produktów. Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców, którzy spełniają nasze rygorystyczne standardy jakości. Dzięki temu nasze jedzenie dla dzieci jest zdrowe, zbilansowane oraz świeże, a ponadto wspiera ich prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie. Catering dla młodzieży i maluchów od Mój Catering sprawi, że każdy dzień w szkole czy przedszkolu będzie zdecydowanie bardziej udany i efektywny.

Dieta dla dzieci i młodzieży skrojona do ich indywidualnych potrzeb

Zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko jest inne, a jego potrzeby żywieniowe mogą się różnić. Dlatego też nasze jedzenie do szkół i przedszkoli jest nie tylko bogate i różnorodne, ale również dostosowane do poszczególnych grup wiekowych oraz indywidualnych wymagań naszych najmłodszych odbiorców. Współpracujemy z pediatrami i specjalistami ds. żywienia dziecięcego, aby nasze posiłki były nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe i pełnowartościowe. Zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zbilansowanie dań, aby zapewnić maluchom, jak i starszym dzieciom, odpowiednią ilość białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i minerałów, niezbędnych do ich prawidłowego rozwoju. Aby sprostać wyzwaniom związanym z alergiami pokarmowymi i specjalnymi wymogami żywieniowymi, przygotowaliśmy spersonalizowane opcje cateringu dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Nasze menu obejmuje różnorodne warianty, takie jak na przykład dania bezglutenowe, wegetariańskie czy wykluczające nabiał lub jajka. Dbamy o to, aby każde dziecko otrzymało w swojej placówce smaczny posiłek wspierający jego zdrowie i dobre samopoczucie.

Catering dla młodzieży i dzieci o najwyższym standardzie higieny i bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo i higiena żywności stanowią podstawę naszego podejścia do przyrządzania i dostarczania posiłków. Wdrożyliśmy system HACCP, który stanowi gwarancję, że każdy etap przygotowania potraw – od wyboru składników po ich dostarczenie – jest rygorystycznie monitorowany i kontrolowany. Stosowane przez nas surowe procedury higieny i bezpieczeństwa na każdym etapie przyrządzania dań oraz podczas ich transportu sprawiają, że nasze jedzenie do przedszkoli i szkół jest w pełni bezpieczne i zdrowe. Tym, co od lat wyróżnia Mój Catering od innych firm cateringowych w Warszawie jak i w całej Polsce, jest fakt, że nie korzystamy z outsourcingu i półproduktów, a wszystkie dania powstają od początku do końca w naszym wewnętrznym, nowoczesnym zakładzie. Dzięki temu rodzice oraz pracownicy placówek edukacyjnych korzystający z naszych usług mogą być spokojni o jakość jedzenia, które spożywają ich podopieczni.

Doświadczenie w branży, najwyższa jakość i pozytywne opinie klientów

Wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej pozwala nam na zrozumienie i spełnianie różnorodnych potrzeb klientów. Stale udoskonalamy nasze usługi, zdając sobie sprawę, że wysoka jakość nie może iść w parze z kompromisami. W przeciwieństwie do większości firm cateringowych nie oszczędzamy na artykułach spożywczych i technologiach gwarantujących bezpieczeństwo. Ponadto stale się rozwijamy i dostosowujemy do zmieniających trendów oraz oczekiwań odbiorców. Nasze zaangażowanie i wysoka jakość usług zaowocowały zdobyciem zaufania szerokiej grupy klientów, co potwierdzają pozytywne opinie oraz wysokie oceny na platformach Trustpilot – 4,9/5 czy Google – 4,9/5. Jest to kolejny dowód na to, że warto zdecydować się nasze usługi cateringu dla liceów, szkół podstawowych oraz przedszkoli, ponieważ stanowią one gwarancję jakości i smaku.

Profesjonalizm potwierdzony licznymi nagrodami i wyróżnieniami

Nasz catering doceniany jest nie tylko przez klientów, ale również specjalistów i ekspertów z branży. Potwierdzają to przyznane nam liczne nagrody, takie jak między innymi Best of Health & Beauty 2023, Certyfikat Polska Firma, Dobra Marka 2022, Dobra Polska Marka 2022, czy Kobieca Marka Roku 2021. Jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych i polecanych firm cateringowych, nie tylko w Warszawie i okolicach, ale także w wielu innych miastach Polski. Zaufanie klientów oraz docenienie w postaci nagród motywuje nas do dalszego rozwoju i ulepszania naszych usług. Wybór jedzenia dla szkół i przedszkoli Mój Catering to z pewnością najlepsza decyzja dla każdej placówki edukacyjnej w Warszawie i okolicach.

Elastyczność, niezawodność i terminowość

Oferujemy elastyczne godziny dostaw, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i rozkładów zajęć każdej placówki. Nasz zespół logistyczny skrupulatnie pilnuje tego, by wszystkie dostawy były na czas, a posiłki zawsze świeże i gotowe do spożycia niezależnie od okoliczności. Dbamy o prawidłowe przechowywanie żywności podczas transportu, zapewniamy opakowania zbiorcze, zarówno do dań na zimno, jak i ciepło oraz przestrzegamy najsurowszych zasad higieny i bezpieczeństwa żywności na każdym etapie produkcji i dowozu. Nasze indywidualne podejście do klientów oraz różnorodnych wymagań dietetycznych dzieci czyni z nas jednym z najbardziej przyjaznych i elastycznych dostawców cateringu dla szkół i przedszkoli w kraju.

Catering dla przedszkola i szkoły ze wsparciem dedykowanego opiekuna

Każdej placówce edukacyjnej, która zdecyduje się na korzystanie z naszego cateringu, gwarantujemy wsparcie dedykowanego opiekuna klienta. Jego rolą jest odpowiadanie na wszelkie pytania, uwagi i wątpliwości naszych klientów, koordynowanie dostaw oraz ustalanie menu. Współpraca z opiekunem pozwala na bieżącą aktualizację jadłospisu i dostosowywanie go do dynamicznie zmieniających się potrzeb szkół i przedszkoli, z uwzględnieniem specjalnych wymagań dietetycznych i preferencji żywieniowych uczniów i  podopiecznych. Dzięki takiej funkcjonalności placówki edukacyjne mogą liczyć na kompleksową pomoc, obsługę i błyskawiczną reakcję na wszelkie zmiany w zakresie swoich potrzeb cateringowych.

Łatwy i wygodny panel do zamawiania jedzenia do szkół i przedszkoli

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i partnerów stworzyliśmy intuicyjny i łatwy w obsłudze panel do zamawiania cateringu online, który umożliwia szybkie i wygodne zarządzanie zamówieniami. Panel ten został zaprojektowany w taki sposób, aby maksymalnie uprościć proces zamawiania, zarządzania menu oraz monitorowania dostaw dla placówek edukacyjnych. Dzięki temu rozwiązaniu dyrektorzy i pracownicy ośrodków mogą w łatwy sposób dostosowywać zamówienia do aktualnych potrzeb i preferencji, a także błyskawicznie reagować na ewentualne zmiany. Panel zapewnia także pełny dostęp do historii zamówień, umożliwiając efektywne planowanie i kontrolę kosztów. Nasze dedykowane narzędzie do zamawiania cateringu usprawnia codzienną organizację posiłków oraz wspiera zarządzanie żywieniem w placówkach szkolnych i przedszkolach.