Zamów dietę

Dieta Odchudzanie Wege

cena od 72,45 zł / dzień
 • 500
 • 1000
 • 1200
 • 1500
 • 1800
 • 2000
 • 4 posiłki

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja wagi, zmiana nawyków żywieniowych i wyraźna poprawa sylwetki. Dieta odchudzająca mimo, że jest dietą z ograniczoną liczbą kilokalorii, jest przykładem diety zbilansowanej i różnorodnej. W jej składzie znajdziecie same zdrowe i pełnowartościowe produkty, takie jak: białko roślinne, owoce i warzywa, dobre tłuszcze, węglowodany złożone czy superfoods.

 • 15-20

  % energii z białka

 • 25-35

  % energii z tłuszczy

 • 45-55

  % energii z węglowodanów

Catering dietetyczny PREMIUM

Dieta odchudzająca wegetariańska MojCatering obfituje w niezbędne dla każdego z nas witaminy, składniki mineralne oraz błonnik. Dieta składa się z 4 posiłków i dzieli na opcję Wegetariańską i Optymalną.

Posiłki skomponowane są tak, aby były sycące i smaczne, a jednocześnie spełniały założenia diety niskokalorycznej. Najwyższa jakość surowców, zaawansowana technologia produkcji i wykwalifikowana kadra, to gwarancja najlepszego produktu, który nie tylko smakuje, ale również pozwoli Ci na osiągnięcie celu.Trustpilot ocena 4,3

Pozytywna ocena 4,8

Dietly 4,96 / 6897 ocen

1 miejsce wśród cateringów:
grudzień, styczeń, luty, marzec

Przykładowe menu

Pieczona dynia

Pieczona dynia

Pieczona dynia z musem jogurtowym i świeżym granatem

Pizza z kalafiora

Pizza z kalafiora

Pizza z kalafiora z duża ilością warzyw i rukolą

Indyk pieczony

Indyk sous vide

Indyk sous vide pod musem z kalafiora i zielonego groszku

Zapiekana owsianka

Zapiekana owsianka

Zapiekana owsianka z gorzką czekoladą i sosem fit toffie

Pomidory z mozzarellą

Pomidor z mozzarellą

Pomidor z mozzarellą z pesto pietruszkowym z sokiem z orzechami pini

Dieta Wegetariańska Odchudzająca

Odchudzająca Dieta Wegetariańska stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych i jednocześnie najzdrowszych metod redukcji wagi. Dlatego też odchudzający catering wegetariański kierowany jest przede wszystkim do tych osób, których celem jest zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych, zdrowe zrzucenie nadprogramowych kilogramów oraz wyraźna poprawa sylwetki. Dieta odchudzająca mimo że jest dietą z ograniczoną liczbą kilokalorii, jest przykładem diety zbilansowanej i różnorodnej. W jej składzie znajdują się same zdrowe i pełnowartościowe produkty, takie jak: białko roślinne, owoce i warzywa, dobre tłuszcze, węglowodany złożone, a także superfoods. 

 

Odchudzanie na diecie wegetariańskiej

Wiele osób, rozważających wdrożenie zmian do codziennego żywienia, których celem jest redukcja wagi zastanawia się, czy wegetarianizm odchudza, czy na diecie wegetariańskiej się chudnie i czy w ogóle na diecie wegetariańskiej można schudnąć. Okazuje się, że dobrze zbilansowana dieta wegetariańska z odpowiednim deficytem kalorycznym pomaga schudnąć od 0,5 kg do 1 kg tygodniowo. 

Stosowanie wegetariańskiej diety odchudzającej stanowi skuteczny sposób odchudzania. Wprowadzenie bezmięsnego modelu żywienia wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych w kierunku bardziej racjonalnych, a także zdrowych zachowań żywieniowych. Wege dieta odchudzająca polega w tym znaczeniu na świadomym wybieraniu posiłków, które nie są przetworzone, charakteryzują się wysoką jakością, a także zwiększonym udziałem warzyw i owoców w diecie. Kluczową kwestią stosowania wegetariańskiej diety odchudzającej jest w tym kontekście nie tylko spożywanie wysokiej jakości posiłków, ale również w odpowiedniej ilości i kaloryczności. Dlatego też decydując się na wprowadzenie odchudzającej wege opcji żywienia warto zaufać specjalistom, którzy zadbają o odpowiednie jakościowo i ilościowo posiłki, umożliwiające uzyskanie najlepszych efektów w możliwie krótkim czasie.

 

Odchudzająca dieta wegetariańska: jadłospis dla wegetarian 

Odchudzająca dieta wegetariańska to specjalna, bezmięsna opcja żywieniowa, która zakłada komponowanie niskoenergetycznych posiłków, aby skutecznie umożliwiała realizowanie celu, jakim jest odchudzanie. Podstawę menu stanowią owoce, warzywa oraz warzywa strączkowe, stanowiące niezwykle ważny element diety bez mięsa. Niemniej jednak w jadłospisie diety wegetariańskiej nie brakuje produktów pochodzenia zwierzęcego, takich jak: mleko, sery oraz jaja. Wege opcja żywieniowa natomiast zakłada całkowite wyeliminowanie z diety wszelkiego rodzaju mięs, drobiu, wędlin, ryb, a także owoców morza. Jadłospis opiera się na produktach, które są możliwie najmniej przetworzone. Komponując odchudzające dania dla wegetarian należy uwzględniać wszystkie grupy produktów, dostarczających niezbędną ilość węglowodanów, białka, tłuszczów, błonnika pokarmowego, a także witamin i składników mineralnych.

Dieta pudełkowa wegetariańska

Odpowiednio zbilansowana i skomponowana wegetariańska dieta redukcyjna nie tylko skutecznie odchudza, ale również dostarcza wszelkich niezbędnych składników odżywczych i mineralnych. Komponując jadłospis jednak należy mieć na uwadze zwiększone zapotrzebowanie organizmu na produkty zawierające witaminę B12. Samodzielne komponowanie odchudzającego wege jadłospisu może być problematyczne. Dlatego też warto skorzystać z cateringu dietetycznego MójCatering, który nie tylko ułatwi zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych, ale również wyeliminuje problem liczenia kaloryczności posiłków – nasi dietetycy dostosują kaloryczność dań do oczekiwanych rezultatów. Dodatkowo dieta pudełkowa dodatkowo może stanowić inspirację dla komponowania odpowiednio skomponowanych wegetariańskich posiłków w przyszłości, które będą przygotowywane samodzielnie. Decydując się na naszą opcję żywieniową, możesz odtworzyć przepisy, po zakończonej diecie.

Jak schudnąć na diecie wegetariańskiej?  

Odchudzająca Dieta Wegetariańska jest opcją żywieniową, która jest coraz częściej wybierana jako sposób na skuteczną redukcję masy ciała. Dobrze dobrany deficyt kaloryczny na diecie wegetariańskiej pomoże w efektywnej utracie nadprogramowych kilogramów. Dlatego też chcąc schudnąć na wege diecie odchudzającej należy dostosować dietę z odpowiednim deficytem kalorycznym. Dodatkowo niezwykle istotny aspekt wege opcji żywieniowej, której celem jest odchudzanie, stanowi ograniczenie ilości węglowodanów, soli, tłuszczy i cukrów. Samodzielne przygotowywanie, komponowanie i bilansowanie kilku posiłków każdego dnia może być dużym wyzwaniem. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ofercie MójCatering proponujemy odpowiednio zbilansowaną i skomponowaną dietę wegetariańską, której stosowanie pomoże w uzyskaniu zadowalających rezultatów odchudzania, zachowując jednocześnie dobre zdrowie. 

 

Dlaczego warto wybrać Dietę Odchudzającą od MójCatering?

Każda z oferowanych przez MójCatering diet przygotowywana jest z dbałością o walory smakowe zdrowotne i estetyczne. Specjaliści – wykwalifikowani kucharze i dietetycy –każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane potrawy wchodzące w skład codziennego menu Odchudzającej Duety Wegetariańskiej były odpowiednio zbilansowane i zapewniały wszelkie niezbędne miko- i makroskładniki, które pozwalają na zachowanie dobrego zdrowia i osiągniecie zamierzonych celów odchudzających. Dodatkowo posiłki skomponowane są w taki sposób, aby były sycące i smaczne, a jednocześnie spełniały założenia diety niskokalorycznej. Najwyższa jakość surowców, zaawansowana technologia produkcji i wykwalifikowana kadra, to gwarancja najlepszego produktu, który nie tylko smakuje, ale również pozwoli Ci na osiągnięcie celu – zredukowanie wagi i zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych.

Dieta Odchudzająca wegetariańska 1000 kcal

Dla wszystkich osób, które nie tylko chcą schudnąć, ale również oczyścić swój organizm, przygotowaliśmy Dieta odchudzająca wegetariańska w opcji tylko 1000 kcal. Ponieważ jest to dieta bardzo niskokaloryczna, należy pamiętać żeby stosować ją tylko przez określony czas, najlepiej po konsultacji z dietetykiem lub lekarzem. Ta dieta odchudzająca nie zawiera produktów zwierzęcych, a bazuje na warzywach, kaszach i zdrowych tłuszczach. Przed rozpoczęciem stosowania diety o tak niskiej kaloryczności należy skonsultować się z lekarzem bądź z dietetykiem.

 

Dieta Odchudzająca wegetariańska 1200 kcal

Szukasz sposobu na zdrowe odchudzanie, które przyniesie szybkie efekty? Dodatkowo nie jesz mięsa i produktów zwierzęcych? Koniecznie sprawdź naszą odchudzającą dietę wegetariańską 1200 kcal. Przed rozpoczęciem stosowania diety o tak niskiej kaloryczności należy  skonsultować się z lekarzem bądź z dietetykiem.

Odchudzająca dieta wegetariańska 1500 kcal

Decydując się na wegetariańską opcję żywieniową z oferty MójCatering klienci mogą wybierać pomiędzy trzema dostępnymi kalorycznościami, wege dieta odchudzająca dostępna jest w opcji 1000, 1200, 1500, 1800 oraz 2000 kalorii. Dzięki temu każdy ma możliwość dostosowania kaloryczności posiłków do oczekiwań i efektów, jakie chce osiągnąć poprzez zastosowanie odchudzającej diety wegetariańskiej.

Dieta Odchudzająca Vege 1500 kcal

Jesteś na diecie wegetariańskiej i chcesz szybko schudnąć? To dla Ciebie stworzyliśmy ten niezwykle smaczny pakiet na redukcję. Dieta wegetariańska 1500 kcal sprawdzi się też u osób, które po prostu na jakiś czas chcą ograniczyć mięso. Każda dieta składa się z 4 zbilansowanych i niezwykle smacznych posiłków. Jeśli nie jesteś pewien, którą kaloryczność  powinieneś wybrać, skontaktuj się z naszymi dietetykami. To oni całkowicie bezpłatnie policzą Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, wystarczy, że zadzwonisz i powiesz: Jakie mam zapotrzebowanie kaloryczne.

Czy dieta wegetariańska jest zdrowa?

Odchudzająca Dieta Wegetariańska to opcja żywieniowa, której wdrożenie wiąże się z eliminacją mięsa z codziennego jadłospisu. Należy zatem wskazać, że jest to rodzaj eliminacyjnej diety i jak każdy tego rodzaju sposób żywienia wiąże się z ryzykiem pojawienia się niedoborów, które wynikają z eliminacji z posiłków określonej grupy produktów, w tym przypadku będą to mięsa. Wegetarianie szczególnie narażeni są na niedobory witamin B12 i D, a także wapnia, żelaza i cynku. Z tego względu niezwykle istotne dla zachowania dobrego zdrowia jest odpowiednie zbilansowanie i skomponowanie posiłków, w których ewentualne niedobory pewnych składników zastępowane będą poprzez wdrożenie do diety składników grup produktów uzupełniających niedobory. By nie dopuścić  do wystąpienia ewentualnych niedoborów, dieta wegetariańska od Mój Catering bogata jest w produkty nabiałowe takie jak mleko, sery, jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona, warzywa i owoce.  Wegetariańska opcja żywieniowa powinna być urozmaicona i bazować na dużej ilości warzyw oraz owoców, które stanowią podstawę codziennego wege menu. Dobrze skomponowana dieta wegetariańska może być zatem nie tylko skutecznym sposobem odchudzania, ale również korzystnym modelem żywienia dla osób, które chcą zachować dobre zdrowie.

Korzyści stosowania diety wegetariańskiej

•   zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego,

•   obniża ryzyko zachorowania na nowotwory,

•   przyczynia się do ustabilizowania ciśnienia tętniczego,

•   wpływa na poprawę glikemii, czyli poziomu glukozy we krwi, co jest niezwykle istotne w procesie odchudzania,

•   umożliwia redukcję masy ciała i zdrowe odchudzanie przy zachowaniu odpowiedniego deficytu kalorycznego.

Dobrze zrównoważona i skomponowana Odchudzająca Dieta Wegetariańska jest bardzo zdrowa, a jej wdrożenie pomoże w zminimalizowaniu ryzyka pojawienia się takich chorób jak cukrzyca typu drugiego, otyłość, nadciśnienie tętnicze.

Należy jednak podkreślić, że wdrażając dietę wegetariańską do codziennej rutyny żywieniowej warto zaufać specjalistom, którzy zadbają o odpowiednie zbilansowanie i skomponowanie posiłków, które w optymalny sposób pozwolą uzyskać oczekiwane efekty odchudzania, bez uszczerbku na zdrowiu i stosowania mono menu.

Oferta cateringu dietetycznego

MójCatering to bogata oferta dobrze zbilansowanych i skomponowanych dań. Dlatego też decydując się na nasz catering dietetyczny zyskujesz możliwość dostosowania parametrów opcji żywieniowej do własnych oczekiwań i potrzeb. Jeśli Twoim celem jest redukcja wagi, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z mięsa, świetnym wyborem będzie dieta pudełkowa ketogenicza lub dieta pudełkowa odchudzająca. W ofercie MójCatering przygotowaliśmy również opcje żywieniowe do pracy. Jeśli poszukujesz zdrowego cateringu do pracy możesz zdecydować się na Zdrowy Lunch, w ramach którego otrzymasz jeden posiłek lub Dietę Office Box, na którą składają się trzy odpowiednio zbilansowane dania. Ponadto w naszej ofercie proponujemy dietę optymalną i dietę koktajlową.