Zamów dietę

Keto

cena od 87,00 zł / dzień
 • 700
 • 1500
 • 2000
 • 2500
 • 4 posiłki

Zestaw Keto to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Może być ratunkiem przy odchudzaniu i wielu schorzeniach zdrowotnych, takich jak zespół jelita drażliwego, problemy trawienne, problem z libido czy bóle głowy. 

MójCatering jako jedyna firma w Polsce oferuje Zestaw Keto gdzie energia z węglowodanów nie przekracza 5%! Tak niska ilość węglowodanów pomaga przejść w stan ketozy, która według wielu ludzi ma “magiczną moc uleczania”. Nic dziwnego, że cały świat totalnie zwariował na jej punkcie.

 • 15-25

  % energii z białka

 • 70-75

  % energii z tłuszczy

 • 5-10

  % energii z węglowodanów

Catering dietetyczny PREMIUM

W MojCatering.com.pl nie uznajemy kompromisów, a bezpieczeństwo produkowanej żywności jest dla nas absolutnym priorytetem. Wiemy, że nasi Klienci oczekują nie tylko smacznych i zdrowych posiłków, ale także najwyższej jakości produktów, przy zachowaniu pełnej świeżości dań. Chcąc spełnić te oczekiwania wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, dzięki któremu masz pewność, że trafiają do Ciebie produkty najwyższej jakości. 

Wszystkie oferowane przez nas posiłki tworzone są przez wykwalifikowaną kadrę technologów i doświadczonych dietetyków, którzy “zdrowe” tabelki wartości odżywczych zamienili w przepyszne potrawy. To wybitni szefowie kuchni z najlepszych polskich restauracji dbają o każdy nawet najdrobniejszy szczegół by zadbać o podniebienie Twoje i Twoich bliskich.

Trustpilot ocena 4,4

Pozytywna ocena 4,8

Dietly 4,96 / 7263 ocen

1 miejsce wśród cateringów:
luty, marzec, kwiecień, maj

Przykładowe menu

Soczewica czarna

Czarna soczewica z indykiem

Kotlet z indyka pieczony na grillu z czarną soczewicą

Zapiekanka serowa

Zapiekanka serowa

Zapiekanka serowa z ricottą i świeżą bazylią

Faszerowana papryka

Papryka faszerowana

Papryka faszerowana aromatyczną wołowiną

Dorada na warzywach dieta Paulina Ihnatowicz

Dorada na warzywach

Dorada w sosie cytrynowym na warzywach z pary

Przepis na obiad keto

Obiad keto

Obiad keto - jajka, schab, awokado i ser długo dojrzewający

Czym jest Zestaw Keto 

Zestaw Keto (dieta keto, ketogenna) od MójCatering to zestaw posiłków zgodnych z wytycznymi diety ektogenicznej, które zostały połączone w niezmienne zestawy. Każdy zestaw oferowany jest w opcji 4-ro posiłkowej w kilku wariantach kalorycznych. 

Ten wyjątkowy model żywieniowy w początkowym etapie może być wymagający, jednak z biegiem czasu może pomóc w redukcji dużej ilości kilogramów czy wyleczyć z wielu chórów m.in. z problemów trawienno-jelitowych. Nasze keto menu jest urozmaicone i odpowiednio zbilansowane zgodnie z wytycznymi. Dostępny w naszej ofercie jadłospis składa się ze zdrowych, naturalnych, nieprzetworzonych i pełnowartościowych produktów, zgodnych z zasadami diety KETO. Oferowana przez nas opcja żywieniowa MojCatering.com.pl zdejmie z Twoich barków konieczność gotowania trudnych do przygotowania receptur, dlatego jest świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na zdrowej diecie i oszczędności czasu.

Ile jest węglowodanów w diecie Keto?

Ponieważ wiemy jak bardzo jest to ważne, w zestawie Keto MojCatering.com.pl ilość węglowodanów nigdy nie przekracza 5%! Dzięki temu masz gwarancję, że jeśli będziesz spożywać tylko dostarczane przez nas zestawy Keto, to osiągniesz stan ketozy. 

Twoja Droga do Diety Ketogenicznej

Dieta ketogeniczna to styl żywienia, który zdobywa coraz większą popularność dzięki swoim potencjalnym korzyściom zdrowotnym. Zestaw Keto w MójCatering to nie tylko smakowite posiłki, ale także idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wejść w stan ketozyny i pozostać na tej ścieżce. 

Ponieważ Założeniem diety ketogenicznej jest jak najniższa ilość energii pochodzącej z węglowodanów zdedyowaliśmy się potraktować to niezwykle poważnie. MojCatering.com.pl jako jedna firma w Polsce dostarcza w swoich Zestawach Keto mniej niż 5% energii z węglowodanów, umożliwiając łatwe osiągnięcie i utrzymanie stanu ketozyny. Pamiętaj, Zestaw Keto pomaga utrzymać niski poziom węglowodanów, co sprzyja procesowi spalania tłuszczu i osiągnięciu Twoich celów odchudzania, przy jednoczesnych korzyściach zdrowotnych. 

Jeśli nie wiesz, która kaloryczność wybrać to zachęcamy Cię do bezpłatnej rozmowy z naszymi dietetykami. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez infolinię, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Nasi dietetycy z przyjemnością zrobią z Tobą analizę zapotrzebowania kalorii i przedstawią najbardziej korzystne dla Ciebie opcje.

Zestaw Keto czy Dieta Ketogeniczna?

Mojcatering.com.pl oferuje dwie opcje żywieniowe Keto. Zestaw Keto to niezmienny pakiet konkretnych posiłków ułożony w zestawy. Taki zestaw został skrupulatnie zaprojektowany przez nasz zespól dietetyków, którzy na celu mieli dwa aspekty:

 1. Jak najbardziej różnorodne menu pod katem smakowym
 2. Różnorodność składników odżywczych

Jeśli jednak poszukujesz diety z wyborem menu to sprawdź naszą Dietę Ketogeniczną. Taka dieta daje Ci możliwość wymiany posiłków kiedy i ile tylko chcesz. Oczywiście musisz pamietać, że posiłki oferowane w ramach wyboru (codziennie aż 25) pochodzą z innych diet i nie koniecznie będą miały tak niską ilość węglowodanów., co może powodować wyjście z ketozy.

Dieta Ketogeniczna – Zbilansowana i Skuteczna

Zestaw Keto w MójCatering to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zastosować dietę ketogeniczną. Nasze posiłki dostarczają znacznie mniej węglowodanów niż typowe diety, co umożliwia wejście w stan ketozyny. Dieta ketogeniczna opiera się na spożywaniu większej ilości tłuszczów i białka, przy jednoczesnym ograniczeniu węglowodanów. Nasze posiłki są starannie opracowane przez dietetyków i technologa, by dostarczyć Ci zbilansowane i smaczne dania, które się nie nudzą.

Czym jest ketoza?

Ketoza to naturalny stan metaboliczny organizmu, który ma miejsce, gdy dostarczamy mu bardzo niewielką ilość węglowodanów, a głównym źródłem energii stają się kwasy tłuszczowe. Stan ketozy jest charakterystyczny dla diety ketogenicznej, która zakłada drastyczne ograniczenie spożycia węglowodanów na rzecz tłuszczów i białka.

W trakcie ketozy w wątrobie zachodzi przemiana tłuszczów w tzw. ciała ketonowe, które stają się głównym źródłem paliwa dla organizmu. Proces ten ma na celu utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi, który jest niezbędny dla wielu procesów życiowych.

Ketoza wiąże się z wieloma potencjalnymi korzyściami zdrowotnymi, takimi jak utrata masy ciała, kontrola poziomu cukru we krwi i poprawa wydolności umysłowej. Jednak dieta ketogeniczna wymaga precyzyjnego planowania, aby uniknąć ewentualnych skutków ubocznych, takich jak utrata masy mięśniowej czy niedobory składników odżywczych.

Dla Wszystkich, Którzy Dbają o Siebie

Zestaw Keto w MójCatering jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy dbają o swoje zdrowie i sylwetkę. Niezależnie od Twojego celu – czy to odchudzanie, utrzymanie wagi czy poprawa ogólnego samopoczucia – nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb, a nasze doświadczenie w produkcji zdrowej żywności od 8 lat pozwoliło nam stworzyć zestaw Keto, który nie tylko dostarcza Ci odpowiednie składniki odżywcze, ale także cieszy podniebienie.

Zamów Zestaw Keto już Dziś!

Jeśli marzysz o zdrowym stylu życia i korzyściach wynikających z diety ketogenicznej, to zestaw Keto w MójCatering jest idealnym rozwiązaniem. Daj sobie szansę na osiągnięcie stanu ketozyny i poczuj różnicę w swoim zdrowiu. Zamów zestaw Keto już dziś i dołącz do grona osób, które cenią sobie zdrową dietę i sylwetkę.

*Pamiętaj, warto skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem przed rozpoczęciem diety ketogenicznej, aby dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb. Ketoza to fascynujący stan metaboliczny, który może przynosić pozytywne efekty zdrowotne, pod warunkiem odpowiedniego planowania i monitorowania.