Zamów dietę

Zestaw Obiadów

cena od 72,00 zł / dzień
 • 650
 • 3, 4 lub 5 posiłków

Zamów pyszne posiłki obiadowe prosto do swojego miejsca pracy. W diecie sugerowane są obiady z Diety Optymalnej.  Jeśli chcesz część posiłków wymienić na inną dietę wystarczy, że w koszyku na trzecim etapie zamówienia wybierzesz Wybór menu. Wtedy możesz wymienić posiłek z diety optymalnej na dowolny inny posiłek z innej diety.

Nasz Zestaw Obiadowy składa się z 3, 4 lub 5 posiłków obiadowych, które dostarczymy do wskazanego przez Ciebie miejsca. Może to być adres domowy lub adres twojej pracy. Dzięki temu wspólnie z kolegami z pracy będziecie jeść zdrowo i smacznie.

Jeśli chcesz sprawdzić jaki posiłek będzie oferowany w określony dzień wystarczy, że sprawdzisz nasze Menu. Duża różnorodność smaków, struktur i sposobów przygotowania, gwarantuje, że zostaniesz z nami na wiele miesięcy.

Jakie są posiłki obiadowe oferowane przez MójCatering? Przede wszystkim zdrowe i pyszne. Dodatkowo mają odpowiedni bilans makroskładników, który gwarantuje, że po ich zjedzeniu będziesz się czuć lekko i zdrowo, a różnorodność makroskładników zapewni maksymalną dawkę wartości odżywczych przy małej ilości kalorii.

 • 15-20

  % energii z białka

 • 25-35

  % energii z tłuszczy

 • 45-55

  % energii z węglowodanów

Catering dietetyczny PREMIUM

Bezpieczeństwo produkowanej żywności dla Mój Catering jest absolutnym priorytetem. Wiemy, że nasi Klienci oczekują nie tylko smacznych i zdrowych posiłków, ale także najwyższej jakości produktów, przy zachowaniu pełnej świeżości dań. Chcąc spełnić te oczekiwania wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, dzięki któremu masz pewność, że gości u Ciebie najlepszy catering dietetyczny.

Mój Catering jest firmą, która pracuje na surowcach najwyższej jakości. Każdy etap realizacji zamówienia jest pieczołowicie sprawdzany i przechodzi przez zaawansowany proces produkcyjno-pakujący. Produkty firmy istnieją na rynku gastronomicznym od sześciu lat, dzięki czemu masz pewność, że o Twoje posiłki dba silna marka z doświadczeniem. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju przez 6 dni w tygodniu. Dostarcza pakiety do ponad 18000 lokalizacji, w ciągu 48 godzin. Korzysta z usług najskuteczniejszej i największej firmy logistycznej, która mistrzowsko dba o ciąg chłodniczy produktów.

Jeśli szukasz diety specjalistycznej sprawdź nasze inne diety TUTAJ.

Trustpilot ocena 4,3

Pozytywna ocena 4,8

Dietly 4,96 / 6897 ocen

1 miejsce wśród cateringów:
grudzień, styczeń, luty, marzec

Szukasz sprawdzonego pomału na obiad?

Pomysły na obiad już Ci się skończyły? Nie trać czasu na zakupy, gotowani i sprzątanie i zamów pyszne, zdrowe i zbilansowane dania obiadowe do domu lub pracy. Od teraz zyskujesz czas na dbanie o siebie a pomysły na obiad zostaw nam – ekspertom w dziedzinie gotowania smacznych i wykwintnych dań.

Szybki obiad

Posiłki obiadowe od MójCatering to opcja na szybki i sprawdzony posiłek. Dziś zamawiasz, jesteśmy u Ciebie pojutrze. Dania wstawiasz do lodówki nie masz problemu.

Obiady domowe w restauracyjnym stylu

Nasze obiady domowe smakują jak u mamy, ale różnią się od nich pod kątem makroskładników. Każdy nasz obiad jest zbilansowany a proporcje tak obliczone żebyś czuł się po nich zdrowo i lekko.

Co na obiad

W naszej diecie oferujemy posiłki obiadowe z diety optymalnej. Jeśli jednak masz ochotę na inne dania wystarczy domówić wybór menu i wymienić je na etapie zamawiania.

Sprawdź również – catering dietetyczny Warszawa.

Pomysł na obiad w opcji mięsnej

Oferowane przez nas obiady występują w opcji mięsnej. Są to mięsa wysokiej jakości połączone z innymi zdrowymi składnikami takimi jak kaszę, ryże i warzywa. Nasi szefowie kuchni dbają o odpowiedni bilans makrosłandników przy zachowaniu pełnego smaku.

Najlepsze przepisy na obiad z MójCatering

W naszej ofercie posiadamy już kilka tysięcy przepisów. Każdy nich jest ulepszany i modyfikowany zgodnie z porą roku i sezonowością warzyw i owoców. Tworząc posiłek obiady pamiętamy, że poza odpowiednim makro liczy się smak. To właśnie dlatego nasi szefowie kuchni dbają choćby o najdrobniejszy szczegół codziennie weryfikując smak każdej potrawy.

Obiad do pracy

Dieta “zestaw dań” został stworzony z myślą o osobach pracujących, które chcą zamienić niezdrowe jedzenie na zbilansowane posiłki z dobrze policzonym makro. Nasze obiady nie tylko świetnie smakują, ale również są wyjątkowo smaczne. Każdy taki obiad dojedzie do Ciebie w dowolne miejsce – do miejsca pracy, domu czy nawet na jakiś event.

Fast food już jest passe, teraz mamy pomył na zdrowy obiad

Świadomość ludzi rośnie w szybkim tempie. Już większość z Was wie, że zdrowa dieta pomaga nam w myśleniu, kojarzeniu i zapamiętywaniu. Osoby, które dbają o dobrą dietę powinny pamietać zawsze o odpowiedniej ilości warzyw, owoców, ziół. Do tego należy dołożyć białko wysokiej jakości oraz zdrowe tłuszcze. Taki odpowiednio przygotowany posiłek pozwoli skupić się na pracy i samo rozwoju.

Fit obiady dla klientów MójCatering

Nasze fit obiady są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim są fit. MójCatering bardzo przykłada się do komponowania dań tak żeby były lekkie i nie przypominające się.