Zamów dietę

Dieta pudełkowa Bochnia

1. Co Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby?

2. Podstawowe dane potrzebne do doboru diety:

3. Wyniki doboru dla Ciebie idealnej diety

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

dieta-zestawy-obiadowe

Zestaw Obiadów

Zamów pyszne posiłki obiadowe prosto do swojego miejsca pracy. W diecie sugerowane są obiady z Diety Opty...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Kontakt

Kontakt ze specjalistą

W celu doboru odpowiedniej diety skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy ci wybrać!

Catering dietetyczny Mójcatering dostarczany w Bochni to świetna alternatywa dla samodzielnego przygotowywania posiłków. Nasze dania są przyrządzane z troską o ich prawidłową kompozycję i walory smakowe, a nad urozmaiconym menu czuwają doświadczeni dietetycy i szefowie kuchni, którzy dbają o to, żeby dieta Mójcatering nie była nudna i monotonna. Dodatkowo stale poszerzamy obszar dostaw, duży nacisk kładąc na dostępność naszych usług, w związku z tym proponujemy również catering dietetyczny w Bolesławcu, Bielsko Białej, Warszawie, Gdańsku, Lublinie, Białymstoku, Bielsku itp.

Dieta pudełkowa w Bochni: dla kogo to strzał w dziesiątkę?

Katering dietetyczny w Bochni to świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień mają niewiele wolnego czasu, ale mimo to nie chcą rezygnować z dobrze skomponowanych posiłków i komfortowej diety. Skorzystanie z usług Mójcatering zdejmuje z Twoich barków obowiązek dbałości o planowanie menu, robienie zakupów i gotowanie, dlatego jest doskonałą alternatywą, jeśli nie chcesz własnoręcznie wykonywać podobnych czynności. Ponadto, catering dietetyczny w Bochni może okazać się dużym wsparciem w codziennym życiu dla tych osób, które nie mają niezbędnej wiedzy na temat żywienia i w związku z tym chcą skorzystać z pomocy specjalistów. Mójcatering proponuje bardzo szeroki wybór różnych opcji dietetycznych, zorientowanych na zaspokojenie określonych potrzeb żywieniowych klientów oraz osiągnięcie konkretnych celów, dlatego możesz zdecydować się na rozwiązanie, które najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W naszej ofercie znajdziesz diety: LOW CARB, OPTYMALNA, ODCHUDZAJACA, KETOGENICZNĄ, SPORTOWĄ, SIRTFOOD ADELE, OFFICE BOX oraz dietę SOKOWĄ.

Catering do domu w Bochni: jakość i doskonały smak

Nasza dieta pudełkowa w Bochni jest dostarczana 6 dni w tygodniu (dostawa niedzielna odbywa się z dostawą sobotnią) prosto pod Twoje drzwi w godzinach 1:30 – 8:00. To Ty, na etapie składania zamówienia, wybierasz liczbę i rozkład dni dostaw, dowolnie ustalając ich przebieg i planując niezbędne przerwy. Oferta cateringu dietetycznego Mójcatering w Bochni jest bardzo elastyczna, dzięki czemu może zostać dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli wyjeżdżasz lub po prostu w konkretnych dniach nie potrzebujesz gotowych posiłków, wystarczy, że zaznaczysz to na kalendarzu w trakcie zamawiania diety pudełkowej.Oferując catering dietetyczny do domu, dostarczany w Bochni, bardzo duży nacisk kładziemy na jakość przygotowywanych posiłków. W naszej kuchni korzystamy ze świeżych i naturalnych produktów oraz przypraw, nie używając barwników i wzmacniaczy smaku. Posiłki są komponowane przez doświadczony zespół Mójcatering, z dbałością o ich urozmaicenie. Co więcej, potrawy są po przygotowaniu chłodzone, co pozwala im zachować walory zdrowotne i smakowe.

Cennik cateringu w Bochni

Cennik cateringu Mójcatering dostarczanego w Bochni jest uzależniony od wybranych przez Ciebie diet oraz parametrów usługi: ilości posiłków, kaloryczności i liczby dni, w których realizowana jest dostawa. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby nasza oferta cenowa była możliwie jak najbardziej atrakcyjna i szła w parze z najwyższą jakością. Jeżeli chcesz przetestować nasze usługi zanim złożysz większe zamówienie, zdecyduj się na zestaw próbny, dzięki któremu możesz się przekonać, że potrawy Mójcatering to połączenie dobrego smaku, estetycznej strony wizualnej i starannie wyselekcjonowanych produktów.Jeżeli nie wiesz, jaka kaloryczność lub dieta będą w Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem, skorzystaj z pomocy dietetyka Mójcatering, który pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Zespół Mójcatering to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć usługi na wysokim poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o to, żeby w ofercie Mójcatering każda osoba mogła znaleźć opcję dietetyczną odpowiadającą jej oczekiwaniom. Wszystkie posiłki przygotowywane są w bezpiecznych, higienicznych warunkach, zapewniając jednocześnie doskonałe doznania smakowe. Skorzystaj z naszej pomocy i łatwiej zadbaj o codzienny sposób żywienia.