Zamów dietę

Catering dietetyczny Jarosław

Smaczne jedzenie
w Jarosławiu

Wierzymy, że nic tak bardzo nie wpływa na ocenę zadowolenia naszych klientów jak smak i jakość przygotowanych posiłków. Starannie dobrane składniki i receptury, które potrafią zaskoczyć kubki smakowe – to nasz przepis na to, abyś został z nami dłużej. Gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić, bo oferta dań i potraw jest jedną z największych na rynku.

Czym byłaby dieta pudełkowa bez diety standard? Ten klasyk musi znaleźć się w ofercie, i jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z cateringiem dietetycznym. Ale nie tylko dla nich, bo dieta standard to po prostu pyszne, zbilansowane i pożywne dania, serwowane w bardzo wygodnej formie, czyli pod drzwi. Nasze menu pozwoli przypomnieć sobie smak domowych potraw serwowanych w rodzinnym gronie. Stawiamy na sprawdzone połączenia smaków, okraszone nowoczesnymi dodatkami.

Postaw na zdrową i jakościową dietę Jarosław!

Najlepszy catering dietetyczny Jarosław

Menu w diecie standardowej to pełnowartościowe posiłki o zróżnicowanej wartości kalorycznej, które zaspokoją potrzeby młodych, aktywnych osób lubiących dobrze zjeść.

W diecie standard mamy do wyboru pięć posiłków: pierwsze i drugie śniadanie, obiad, oraz podwieczorek i kolację. Na starcie dnia otrzymujemy sporą dawkę energii w postaci na przykład, pieczywa z twarogiem. Obiad to przede wszystkim mięso, takie jak pyszna i soczysta pierś z kurczaka podawana w plastrach boczku. Nic tak dobrze nie smakuje jak deser po obiedzie, dlatego zawsze w zestawie na dany dzień znajdzie się pyszna przekąska na drugą część dnia. Zwieńczeniem jest lekka kolacja, która nasyci wieczorny głód, ale nie spowoduje, że położymy się spać ociężali czy z problemami żołądkowymi.

A gdyby tak rzucić wszystko i zrzucić trochę wagi? Zdrowy catering, czyli catering dietetyczny, to idealny wybór w takim przypadku, ale też świetny partner w osiąganiu celu, czyli wymarzonej sylwetki.

TO CO WYRÓŻNIA NASZ CATERING TO JAKOŚCIOWE PODEJŚCIE.

PRACA NA NAJLEPSZYCH SUROWCACH, DOŚWIADCZONY TEAM KUCHARZY I DIETETYKÓW ORAZ  ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA TO JAKOŚĆ, KTÓRĄ PRZEKAZUJEMY NA TWOJE RĘCE W FORMIE SMACZNEJ I ZBILANSOWANEJ DIETY NA CODZIEŃ

“jedzenie musi być pyszne i zdrowe”.

Dieta pudełkowa może
być smaczna i jakościowa

Gotowe diety pudełkowe można modyfikować, dodając lub wykluczając z nich poszczególne produkty, za którymi nie przepadamy lub których ze względów zdrowotnych nie możemy spożywać. Diety cateringowe oferują możliwość dostosowania kaloryczności potraw, a także liczby dań w ciągu dnia. Posiłki możemy zamawiać jedynie na dni robocze, ale jeśli wolimy, w ofercie są również pakiety na weekend.

Mój Catering to jakość, wygoda i bezpieczeństwo