Zamów dietę

Dieta pudełkowa Krosno

1. Co Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby?

2. Podstawowe dane potrzebne do doboru diety:

3. Wyniki doboru dla Ciebie idealnej diety

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

dieta-zestawy-obiadowe

Zestaw Obiadów

Zamów pyszne posiłki obiadowe prosto do swojego miejsca pracy. W diecie sugerowane są obiady z Diety Opty...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Kontakt

Kontakt ze specjalistą

W celu doboru odpowiedniej diety skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy ci wybrać!

Catering dietetyczny – Krosno: jedz smaczna i różnorodna dieta pudełkowa

MójCatering to nowoczesny catering dietetyczny, który specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości, zdrowych posiłków w Krośnie i okolicach. Decydując się na naszą dietę pudełkową, w łatwy i bezproblemowy sposób możesz zmienić swój codzienny sposób żywienia i dotychczasowe nawyki. W swojej działalności ogromny nacisk kładziemy na proponowanie klientom ciekawego oraz urozmaiconego menu, które udowadnia, że dobrze skomponowane i zdrowe posiłki wcale nie muszą być nudne i monotonne. W naszej kuchni przemycamy przepisy inspirowane różnymi zakątkami świata, dzięki czemu masz okazję skosztować różnorodnych dań. Mamy bowiem świadomość tego, że monotonna dieta jest największym wrogiem zdrowego żywienia.

Krosno: catering dietetyczny dostosowany do Twoich oczekiwań

MójCatering to fit catering dietetyczny, został przygotowany z myślą o potrzebach i oczekiwaniach współczesnego klienta. Mamy bowiem świadomość tego, że nasi klienci różnią się wymaganiami dotyczącymi sposobu odżywiania, stylem życia oraz celami, które chcą osiągnąć dzięki zastosowaniu zdrowej diety. Z tego względu w ofercie MójCatering dostępny jest bogaty wybór różnorodnych opcji żywieniowych, które bez większego trudu można dopasować do własnych planów żywieniowych i oczekiwań.

Dieta Niskowęglowodanowa czy dieta sportowa w mieście Krosno

Dieta Niskowęglowodanowa to propozycja dla osób, których celem jest zmniejszenie ilości spożywanych węglowodanów każdego dnia. Aktywni fizycznie klienci, których celem jest budowa masy mięśniowej, powinni zdecydować się na dietę Sport, zawierającą aż 30% białka. Z kolei dla osób, których celem jest redukcja wagi, najlepszymi opcjami żywieniowymi będzie: dieta Odchudzająca, dieta Ketogeniczna, w której najistotniejszą rolę odgrywają wysokiej jakości tłuszcze stanowiące aż 75% udziału posiłków, a także dieta SirtFood, bazująca na produktach będących aktywatorami sirtuin. Dieta Optymalna to propozycja żywienia dla osób, które chcą wprowadzić do swojej rutyny żywieniowej regularne, zbilansowane posiłki.Dodatkowo w ofercie MójCatering znajduje się detoks sokowy, który bazuje na sokach produkowanych metodą cold press, pozwalającą na zachowanie smaku i walorów odżywczych warzyw i owoców użytych do ich produkcji. Ponadto proponujemy zdrowotną dietę Bulionową oraz dietę Premium przygotowaną specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach, która przyrządzana jest wyłącznie z najwyższej jakości składników oraz produktów pochodzących od lokalnych dostawców.

Polecany catering dietetyczny w Krośnie

W ofercie MójCatering doskonałą opcję żywieniową znajdą również dla siebie osoby, poszukujący zdrowych posiłków do pracy. Office Box to dieta, w ramach której otrzymasz drugie śniadanie, podwieczorek oraz obiad, dzięki czemu pozostałe posiłki możesz jadać wspólnie z najbliższymi. Jeśli jednak nie chcesz rezygnować z samodzielnego przyrządzania posiłków, ale zależy Ci na zdrowych i dobrze zbilansowanych obiadach, najlepszym rozwiązaniem będzie dieta obiad do pracy.Mając na uwadze zmieniające się trendy żywieniowe naszych klientów, oferujemy diety zarówno w wersji mięsnej, jak i bezmięsnej. W trosce o osoby, które nie jedzą mięsa przygotowaliśmy dietę wegetariańską, dietę wegetariańską z rybami, a także odchudzającą dietę wegetariańską. Co więcej, nową propozycją dla naszych klientów jest dieta flaksitariańska, która pozwala na zredukowanie ilości spożywanego mięsa.W ofercie MójCatering diety pudełkowe dostępne są w wielu różnych rozkładach posiłków i kalorycznościach, dzięki czemu pozwalają na dostosowanie parametrów diety do indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego, celów dietetycznych, które chcesz osiągnąć, ale przede wszystkim do rozkładu dnia. Jesteśmy świadomi tego, że nasi klienci mają własne przyzwyczajenia żywieniowe oraz oczekiwania dotyczącej optymalnej liczby posiłków, dlatego też w ramach określonych wariantów dietetycznych możesz decydować o ich ilości.

Krosno: najlepsza dieta pudełkowa z dostawą do domu 

Decydując się na catering dietetyczny MójCatering w Krośnie i okolicach zdrowe, smacznie, przygotowane specjalnie dla Ciebie posiłki otrzymasz prosto pod drzwi Twojego domu. Dzięki temu możesz zapomnieć o konieczności codziennego planowania menu, robienia zakupów, bilansowania posiłków i przyrządzania potraw – nasi dietetycy i kucharze zrobią to za Ciebie. Dlatego też dieta pudełkowa wiąże się z ogromną oszczędnością czasu, który możesz przeznaczyć na inne obowiązki domowe lub zawodowe, realizację pasji bądź aktywność fizyczną, która w krótszym czasie przybliży Cię do osiągnięcia zamierzonych celów dietetycznych i wymarzonej sylwetki. Dostawy diety pudełkowej realizujemy sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty – dostawę jedzenia na niedzielę realizujemy razem z dostawą w sobotę. Posiłki dostarczamy w godzinach od 1:30 do 8:00, dzięki czemu od rana możesz korzystać z dostarczonych potraw.

Od czego zależy cennik cateringu dietetycznego w Krośnie?

Mamy świadomość tego, że wielu naszych klientów w Krośnie i okolicach poszukuje taniego cateringu dietetycznego, który jednocześnie będzie gwarantował wysoką jakość dostarczonych posiłków. Z tego względu ogromny nacisk kładziemy na konkurencyjność naszej oferty cenowej. Co więcej, na ostateczny koszt diety pudełkowej realny wpływ ma klient poprzez wybór określonego wariantu dotyczącego kaloryczności i rozkładu posiłków, a także liczby dni, w których realizowana będzie dostawa diety pudełkowej. Dzięki temu każdy ma możliwość dostosowania parametrów diety do własnych możliwości finansowych i oczekiwań żywieniowych.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, stale poszerzamy zakres dostaw, swoje usługi świadcząc na terenie wielu miejscowości zlokalizowanych w całej Polsce. Proponujemy wysokiej jakości catering dietetyczny w Rzeszowie, dietę pudełkową w Nowym Sączu, dietę pudełkową w Tarnowie, catering dietetyczny w Przemyślu, dietę pudełkowa w Mielcu i w wielu innych miejscowościach.