Zamów dietę

Dieta pudełkowa Luboń

1. Co Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby?

2. Podstawowe dane potrzebne do doboru diety:

3. Wyniki doboru dla Ciebie idealnej diety

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

dieta-zestawy-obiadowe

Zestaw Obiadów

Zamów pyszne posiłki obiadowe prosto do swojego miejsca pracy. W diecie sugerowane są obiady z Diety Opty...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Kontakt

Kontakt ze specjalistą

W celu doboru odpowiedniej diety skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy ci wybrać!

Catering dietetyczny – Luboń: dieta pudełkowa stworzona na miarę Twoich potrzeb

MójCatering to wysokiej jakości catering dietetyczny, tworzony przez profesjonalnych dietetyków oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy troszczą się o staranną selekcję produktów, doskonały smak posiłków oraz estetyczną stronę wizualną dań. Nasza oferta została stworzona na miarę potrzeb współczesnego klienta, który bardzo często nie ma czasu lub możliwości na samodzielne przyrządzanie kilku posiłków każdego dnia, dlatego chętnie korzysta z pomocy profesjonalistów. Zespół MójCatering każdego dnia czuwa nad procesem przyrządzania i planowania menu, dzięki temu dieta pudełkowa sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Decydując się na dietę pudełkową MójCatering możesz w łatwy i bezproblemowy sposób zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, nie rezygnując jednocześnie ze smacznych i urozmaiconych posiłków.

Luboń: dlaczego warto wybrać catering dietetyczny MójCatering?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszymi klientami są osoby o zróżnicowanych preferencjach żywieniowych oraz celach, które zamierzają osiągnąć poprzez stosowanie zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety. Dlatego też chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich osób, przygotowaliśmy kilka zróżnicowanych wariantów dietetycznych, które pomogą osiągnąć odmienne cele żywieniowe i rezultaty.Dieta Sport to propozycja dla aktywnych fizycznie klientów, których celem jest zbudowanie masy mięśniowej. Sportowa opcja żywieniowa zawiera 30% białka, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie szybkich rezultatów. Dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, najlepszą opcją żywieniową będzie dieta Odchudzająca, dieta Ketogeniczna, której podstawę stanowią wysokiej jakości tłuszcze stanowiące aż 75% udziału posiłków, a także dieta SirtFood, w której najistotniejszą rolę odgrywają produkty będące aktywatorami sirtuin. Dla osób, których celem jest ograniczone ilości węglowodanów w codziennym żywieniu, najlepszą opcją żywieniową będzie dieta Niskowęglowodanowa. Z kolei dieta Optymalna to propozycja dla tych klientów, których celem jest wdrożenie do codziennego żywienia regularnych i zdrowych posiłków. Dodatkowo w ofercie cateringu dietetycznego MójCatering znajduje się detoks sokowy, bazujący na świeżych sokach warzywno-owocowych, które produkowane są metodą cold press, dzięki czemu zachowują swoje walory smakowe i odżywcze. Co więcej, nasi klienci mogą zdecydować się na zdrowotną dietę Bulionową lub dietę Premium stworzoną z myślą o najbardziej wymagających osobach.

Jaka jest najlepsza dieta pudełkowa w Luboniu

W naszej ofercie znajduje się również idealna wersja żywieniowa do pracy. W ramach diety Office Box otrzymasz dwie przekąski i obiad lub wyłączenie obiad, jeżeli zdecydujesz się na dietę Zdrowy Lunch. Decydując się na dietę do pracy, pozostałe posiłki możesz jadać wspólnie z najbliższymi, nie rezygnując całkowicie z samodzielne przygotowywania potraw.Zdajemy sobie również sprawę ze zmieniających się trendów żywieniowych naszych klientów, którzy coraz częściej decydują się na wyeliminowanie mięsa ze swojego jadłospisu. Z myślą o osobach, które nie jedzą mięsa, stworzona została wegetariańska dieta odchudzająca, dieta wegetariańska z rybami oraz klasyczna dieta wege. Nowością w naszej ofercie jest dieta Fleksitariańska, która pozwala na znaczne zredukowanie ilości spożywanego mięsa. Tak szeroki wybór wariantu dietetycznego pozwala na zamówienie opcji żywieniowej, która najlepiej odpowiada preferencjom smakowym oraz założonym celom. Co więcej, w trakcie składania zamówienia możesz wyeliminować składniki i produkty, których nie chcesz lub nie możesz jeść. Dzięki temu catering dietetyczny możesz dostosować do własnych preferencji smakowych i ograniczeń żywieniowych. 

Luboń: catering dietetyczny do domu

Wybierając dietę pudełkową MójCatering w Luboniu i okolicach 6 razy w tygodniu możesz otrzymywać dobrze zbilansowane, świeże i zdrowe posiłki pod Twoje drzwi (dostawa posiłków niedzielnych realizowana będzie z dostawą w sobotę). Elastyczna oferta pozwala na wybranie rozkładu dni, w których dieta pudełkowa zostanie dostarczona, dostosowując catering do indywidualnych planów i potrzeb. Posiłki dostarczamy w godzinach od 1:30 do 8:00, dzięki czemu od rana możesz cieszyć się smakiem smacznych i odpowiednio zbilansowanych posiłków. Jeśli chcesz przekonać się o jakości świadczonych przez nas usług, możesz zamówić zestaw próbny naszego cateringu w Luboniu. Przekonaj się, że dieta pudełkowa MójCatering to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Cena diety pudełkowej w Luboniu

MójCatering to profesjonalna dieta pudełkowa, która może być ogromnym wsparciem żywieniowym dla zapracowanych osób, które na co dzień zmagają się z natłokiem obowiązków, dlatego nie mogą pozwolić sobie na samodzielne przyrządzanie posiłków, ale jednocześnie nie chcą rezygnować ze zdrowej diety. Dodatkowo, catering jest też wsparciem dla osób potrzebujących czasowej pomocy w żywieniu. Mamy świadomość tego, że klienci chcieliby skorzystać z pomocy profesjonalistów w zakresie żywienia. Dlatego wiele osób poszukuje wysokiej jakości, ale taniego cateringu dietetycznego, dzięki któremu zmienią swoje nawyki żywieniowe i zaoszczędzą czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy atrakcyjny cennik diety pudełkowej MójCatering, aby możliwie najwięcej osób, mogło skorzystać z fit boxów z jedzeniem. Co więcej, każdy klient ma wpływ na ostateczny koszt diety pudełkowej poprzez wybór parametrów usługi takich jak: wariant diety, ilość posiłków i ich kaloryczność, a także rozkład dni, w których realizowana będzie dostawa diety pudełkowej. 

Zdrowa dieta pudełkowa 5 posiłków dziennie

MójCatering to doskonała alternatywa dla domowego przyrządzania kilku posiłków każdego dnia. Dzięki diecie pudełkowej oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać na inne obowiązki, realizację pasji lub aktywność fizyczną, która w krótszym czasie przybliży Cię do oczekiwanych rezultatów. Jeśli chcesz schudnąć lub nabrać masy, nie musisz już samodzielnie liczyć kalorii – zrobimy to za Ciebie! Naszym celem jest oferowanie usług cateringowych na terenie całej Polski. Dlatego też stale poszerzamy obszar naszych dostaw. Dzięki temu swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie Lubonia i okolic, ale dostarczamy dietę pudełkową w Lesznie, catering dietetyczny w Gnieźnie, dietę pudełkową w Poznaniu oraz w wielu innych miastach na terenie całego kraju.