Kod rabatowy MojCatering
Powrót do bloga

Kod rabatowy Mój Catering Dietetyczny

Chcesz zamówić najlepszy catering w Polsce w niższej cenie? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy! Przed tym koniecznie przeczytaj czym wyróżniamy się na tle konkurencji.

 

MójCatering rabaty: aktualna promocja

Marka Mój Catering udziela rabatów sporadycznie. Posiadamy ściśle określony foodcost posiłków, którego nie chcemy obniżać. Udzielając rabatów musielibyśmy myśleć o tańszych zamiennikach a nie takie jest przesłanie marki Mój Catering. Aktualny rabat w Mój Catering to zniżki za długość diety 1 zł od 30 dni oraz 2 zł od 45 dni. Sprawdź naszą ofertę i zamów dieta pudełkowa z rabatem

 

Najlepszy Catering dietetyczny

1. Wyselekcjonowani dostawcy wysokiej jakości. Nie kierujemy się ceną surowców a ich jakością. Nie idziemy na skróty. Zamawiamy powtarzalny produkt, który poznajemy. Pracujemy na nim, wiemy jak odpowiednio go obrabiać by wydobyć z niego maksimum smaku i jak najmniej naruszając jego strukturę. Przykład? Makaron! Makaron możesz zamówić z firmy, która oferuje swoje produkty w ilościach hurtowych we wszystkich marketach w Polsce, a możesz u lokalnego dostawcy, który sam ten makaron produkuje. Jego jakość i smak czuć w naszych daniach, szczególnie wegetariańskich.

2. Wykwalifikowana kadra. U nas pracują najlepsi. Fantastyczni ludzie z doświadczeniem jak również pasją do gotowania. To oni dbają o smak produktów, a my dbamy o odpowiedni nastrój w pracy, który motywuje do tworzenia nowych i pysznych produktów.

3. Sami jesteśmy autorem wszystkich naszych produktów. Nie korzystamy z podwykonawców, mamy pełną kontrolę nad wydawanymi przez nas dietami. Sami pieczemy indyki, dusimy kaczki, lepimy pierogi, wygniatamy naleśniki. Soki powstają u nas, sami tłoczymy pietruszkę czy jarmuż. Dzięki temu mamy gwarancję, że w naszych produktach nie ma chemii, barwników i innych niezdrowych dodatków.

4. Technologia. Od początku stawialiśmy na najlepszy sprzęt, który daje nam gwarancję jakości i absolutne bezpieczeństwo. Nowoczesne piece, szokowi, mieszadła po codziennie świeże uniformy. U nas nie ma drogi na skróty.

5. Smak. O gustach się nie dyskutuje, ale czy opinie o nas nie mówią same za siebie?

 

Dieta pudełkowa: Kod rabatowy od Mój Catering

Ponieważ jesteśmy cateringiem bardzo wysokiej jakości nie najdziesz u nas dużych rabatów i promocji. Dlaczego tak jest? Po prostu trzymamy jakość. Naszym celem jest dostarczanie jak najlepszego produktu, ponieważ sami go jemy. Powstał on z myślą o nas i o Was. Zdrowie jest najważniejsze, a odpowiednie żywienie to klucz do zdrowia.

Wychodząc Wam na przeciw, sporadycznie pojawiają się u nas akcje rabatowe. Jest to połączone z sezonem zakupowym, kiedy nasi dostawcy są w stanie nieco obniżyć ceny, a my maksymalnie wykorzystujemy produkt sezonowy. Co to oznacza? Kiedy zbliża się sezon na dynie kontrahujemy super ceny. Nasi kucharze tworzą niezwykłe produkty bazujące na tym wspaniałym i niezwykle zdrowym warzywie, a my możemy nieco obniżyć cenę.

W taki przypadku, raz na kilka miesięcy MójCatering oferuje kody rabatowe, które są wysyłane do klientów w formie sms lub email. Zazwyczaj są one na poziomie 5%, a aktywna promocja trwa ok 3 do 7 dni. Są też dostępne dla określonej ilości osób i rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Aktywna promocja MójCatering

Aktualnie nie jest dostępna żadna oficjalna i szeroka promocja. Zachęcamy do dogadania się do newslettera, oraz bazy sms. W wyjątkowych dniach miesiącach podsyłamy wiadomości z ktrótkimi akcjami promocyjnymi.

MójCatering rabat promocyjny

MójCatering oferuje program Skarbonka. Za każde zamówienie klienci otrzymują punkty, które później mogą zamienić na zniżki. Dodatkowo każdy klient, który ocenia poszczególne dania otrzyma punkty, a jeśli komuś poleci nasz catering aż równowartość 15 zł w punktach. Skarbonkę można spieniężyć w każdej chwili, przy zamówieniu czy kupowaniu dodatków.

Catering dietetyczny Warszawa, Wrocław i cała Polska

Nasza oferta obejmuje całą Polskę. Nie robimy rozróżnień na duże i małe miasta. Cena zawsze jest taka sama. To oznacza, że dieta optymalna w catering dietetyczny Warszawa nie różni się ceną od cateringu dietetyczny Wrocławiu. Aktualnie logistyka najlepszej diety pudełkowej w Polsce MójCatering obejmuje dostawy na terenie 3000 miast z całej Polski.

Kod rabatowy MojCatering

Najciekawsze wpisy na naszym blogu:

Dieta przy problemach z woreczkiem żółciowym – jak się odżywiać?
Dieta przy zapaleniu żołądka – co jeść a czego nie?
Skaza białkowa u dorosłych – objawy, rozpoznanie, dieta
Skaza białkowa a nietolerancja laktozy – główne różnice
Dieta bez laktozy – jakie produkty wybierać przy nietolerancji laktozy?
Nietolerancja laktozy – objawy, przyczyny, leczenie
Nietolerancja glutenu u niemowląt – jakie są objawy?
Dieta przy chorobie wieńcowej – jak się odżywiać?
Dieta przy arytmii serca – co jeść przy arytmii?
Dieta po zawale – co jeść a czego nie jeść po zawale serca?

Powrót do bloga
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnio dodane posty

Wybierz dietę dla siebie i stwórz swój system zdrowego odżywiania na cały dzień!

Zobacz diety

Dieta Keto

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Może być ratunkiem przy odchudzaniu i wielu...