Zamów dietę

Lekkostrawnie

cena od 82,95 zł / dzień
 • 1500
 • 1800
 • 2000
 • 2200
 • 2500
 • 5 posiłków

Zestaw Lekkostrawnie od MójCatering to specjalny rodzaj żywienia, który przede wszystkim ma na celu ułatwienie trawienia i zmniejszenie obciążenia układu pokarmowego. Menu składa się z łatwo przyswajalnych, delikatnych produktów, takich jak gotowane warzywa, chude mięso, ryby, lekkostrawne owoce i produkty zbożowe. 

 • 15-20

  % energii z białka

 • 20-30

  % energii z tłuszczy

 • 50-55

  % energii z węglowodanów

Catering dietetyczny PREMIUM

Nasza dieta lekkostrawna to nie tylko sposób żywienia – to filozofia, która kładzie nacisk na łatwość trawienia i kompleksowe wsparcie dla zdrowia układu pokarmowego. Często jest ona wskazaniem medycznym, więc skupia się na spożywaniu łagodnych składników, dobrze tolerowanych przez ludzi z różnymi jednostkami chorobowymi, ale i tych, którzy po prostu zmagają się z wrażliwym układem trawiennym.

Do przygotowania naszych dań wybieramy gotowane warzywa, chude źródła białka, takie jak drób i ryby, lekkostrawne owoce oraz produkty zbożowe. Dzięki temu, nasza dieta została zatwierdzona przez lekarzy i dietetyków klinicznych jako skuteczny sposób łagodzenia dolegliwości trawiennych i wspierania ogólnego zdrowia oraz samopoczucia.

Trustpilot ocena 4,3

Pozytywna ocena 4,8

Dietly 4,96 / 6897 ocen

1 miejsce wśród cateringów:
grudzień, styczeń, luty, marzec

Przykładowe menu

Tapioka z mango

Deser z tapioki i mango

Deser z tapioki i mango z naturalną wanilią

tortilla z tofu

Tortilla z tofu

Meksykańska tortilla z tofu i świeżymi warzywami

Dorada na warzywach dieta Paulina Ihnatowicz

Dorada na warzywach

Dorada w sosie cytrynowym na warzywach z pary

Soczewica czarna

Czarna soczewica z indykiem

Kotlet z indyka pieczony na grillu z czarną soczewicą

Pomidor z mozzarellą

Pomidor z mozzarellą

Pomidor z mozzarellą i bazyliowym pesto

Zestaw lekkostrawnie – odpowiednie żywienie dla zdrowego trawienia

Zestaw Lekkostrawnie to specjalnie opracowany plan żywieniowy, który skupia się na łagodzeniu dolegliwości jelitowych i ułatwianiu trawienia. Polecany jest dla osób z wrażliwym układem pokarmowym (wzdęcia, gazy, niestrawności), cierpiących na problemy żołądkowo-jelitowe, takie jak choroba wrzodowa, zapalenie żołądka czy jelit.

Menu ferujemy łatwo przyswajalne i delikatne składniki, dieta lekkostrawna minimalizuje obciążenie układu trawiennego, zapewniając jednocześnie niezbędne składniki odżywcze. Składa się głównie z gotowanych warzyw, chudego mięsa, ryb, lekkostrawnych owoców i produktów zbożowych. Zestaw Lekkostrawnie jest niezmienny – oznacza to, że nie ma możliwości wymiany w nim posiłków.

Menu lekkostrawne często jest zalecana osobom z problemami żołądkowo-jelitowymi, takimi jak choroba wrzodowa, zapalenie żołądka czy jelit, oraz z innymi problemami nietolerancji. Dzięki diecie lekkostrawnej można „uspokoić” jelita, zmniejszyć podrażnienie i zapewnić łatwiejsze trawienie. Zestaw Lekkostrawnie pomaga również w okresach rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych lub chorobach, umożliwiając stopniowe przywracanie normalnego funkcjonowania układu pokarmowego.

Dla kogo Zestaw posiłków Lekkostrawnych

Właściwie zbilansowana dieta lekkostrawna jest również polecana osobom przechodzącym okres rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych lub poważnych chorobach, umożliwiając stopniowe przywracanie normalnego funkcjonowania układu pokarmowego.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszej specjalnie opracowanej diety lekkostrawnej i ciesz się zdrowym trawieniem, komfortem oraz pełnym spektrum niezbędnych składników odżywczych. Odkryj, jak dieta lekkostrawna może poprawić Twoje samopoczucie i jakość życia już teraz!

Zestaw lekkostrawny: menu, które Cię zaskoczy

Nasz zestaw lekkostrawny bardzo różni się od tych na naszym polskim rynku – oczywiście smakiem! Nasze menu nie jest monotonne, dzięki kucharzom którzy dbają o każdy detal. Nie używamy w niej cukru, ale to nie szkodzi – słodycz można osiągnąć z pieczonych i grillowanych warzyw. Nie używamy soli – to tez nie przeszkadza. Słoność można również “wyciągnąć” z wielu naturalnych składników.

 

Zestaw lekkostrawny – skład menu

Nasza lekkostrawna ofert MójCatering składa się z 5 posiłków dziennie, w których wszystkie są lekkostrawne i delikatne dla układu trawiennego. Zestaw lekkostrawny oferujemy w kilku wariantach kalorycznych tak żeby każdy mógł wybrać dla siebie odpowiedni wariant.

Dieta pudełkowa lekkostrawna

Nasze gotowe zestawy to najlepsza opcja jeśli chcesz jeść zdrowo, lekkostrawnie, oraz masz cel w postaci redukcji wagi. Dieta pudełkowa lekkostrawna zestawy zamów już dziś!