Zamów dietę

Dieta pudełkowa Białystok

1. Co Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby?

2. Podstawowe dane potrzebne do doboru diety:

3. Wyniki doboru dla Ciebie idealnej diety

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

dieta-zestawy-obiadowe

Zestaw Obiadów

Zamów pyszne posiłki obiadowe prosto do swojego miejsca pracy. W diecie sugerowane są obiady z Diety Opty...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Kontakt

Kontakt ze specjalistą

W celu doboru odpowiedniej diety skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy ci wybrać!

Mójcatering oferuje wysokiej jakości catering dietetyczny, dbając o staranną selekcję produktów, smak posiłków oraz ich stronę wizualną. Nasza oferta jest skrojona na miarę potrzeb współczesnego klienta, który często nie ma czasu lub możliwości samodzielnie zadbać o własne wyżywienie, dlatego chętnie korzysta z profesjonalnej pomocy. Zespół Mójcatering tworzą doświadczeni specjaliści, czuwający nad przebiegiem procesu planowania menu i przyrządzania potraw. Nasz pudełkowy catering dietetyczny dostarczamy w Białymstoku oraz na terenie wielu innych miast Polski: Krakowa, Gdańska, Warszawy, Częstochowy, Katowic, Lublina itp. Ponadto, jesteśmy w stanie zaproponować również catering dietetyczny w Bielsku Podlaskim. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była dostępna dla jak największej liczby osób, proponując konkurencyjny cennik cateringu dietetycznego dowożonego na terenie Białegostoku.

Dieta pudełkowa w Białymstoku: dlaczego warto wybrać MójCatering?

MójCatering proponuje zdrowe jedzenie na dowóz w Białymstoku, przyrządzane z wysokiej jakości składników, bez udziału wzmacniaczy smaku i barwników. Korzystając z naszej oferty możesz zminimalizować ilość marnowanej żywności oraz zredukować niepotrzebne wydatki na jedzenie. Proces przygotowywania posiłków przebiega w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby naszym klientom proponować możliwife jak najlepszą dietę pudełkową w Białymstoku, dlatego menu cateringu jest bardzo zróżnicowane – korzystamy z ciekawych inspiracji kulinarnych z całego świata, eliminując nudę z Twojej diety.Decydując się w Białymstoku na dietę pudełkową Mójcatering zyskujesz wybór. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kilka wariantów diet, dzięki czemu możesz wybrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. MójCatering dostarcza dietę ODCHUDZAJĄCĄ, stworzoną z myślą o zredukowaniu wagi oraz pozwalającą na wdrożenie regularności posiłków, dietę SPORTOWĄ z 30% zawartością białka, przeznaczoną dla osób aktywnych fizycznie, LOW CARB, czyli dietę o obniżonej zawartości węglowodanów oraz dietę KETOGENICZNĄ, w której najważniejsze są wysokiej jakości tłuszcze (75%).Zdajemy sobie sprawę ze zmieniających się nawyków żywieniowych, dlatego w trosce o osoby niejedzące mięsa, oferujemy dietę ODCHUDZAJĄCĄ w wersji klasycznej oraz bezmięsnej. Ponadto, MójCatering proponuje również wariant OFFICE BOX, idealny dla osób, które szukają smacznego cateringu do pracy. OFFICE BOX pomoże Ci połączyć dietę pudełkową z posiłkami spożywanymi w towarzystwie najbliższych.Mójcatering, poza cateringiem dietetycznym oferowanym w Białymstoku, dodatkowo specjalizuje się w dostarczaniu diety SOKOWEJ, składającej się z soków produkowanych metodą cold press oraz diety SIRTFOOD ADELE, bazującej na żywności zawierającej aktywatory sirtuin. Tak szeroki wybór wariantów dietetycznych pozwoli Ci zamówić dietę, która odpowiada Twoim preferencjom smakowym oraz założonym celom.

Fit catering w Białymstoku: wybierz jakość

Szukając wysokiej jakości fit jedzenia pudełkowego w Białymstoku, warto zaufać naszemu doświadczeniu. Posiłki, po przygotowaniu, są chłodzone, dzięki czemu zachowują smak i walory zdrowotne. Ponadto, menu jest przygotowywane przez doświadczonych dietetyków i szefów kuchni. Co więcej, z pomocy dietetyka mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie wiedzą, jaka dieta i kaloryczność będą dla nich najbardziej odpowiednie.Nasze jedzenie dietetyczne w Białymstoku to również możliwość dostosowania parametrów usługi do indywidualnych oczekiwań. To Ty wybierasz kaloryczność dopasowaną do Twoich potrzeb oraz rozkład posiłków. W ramach diety OPTYMALNEJ i WEGETARIAŃSKIEJ możesz zdecydować się na 3, 5 lub 6 posiłków, 3 posiłki OFFICE BOX (dieta pudełkowa w Białymstoku idealna do pracy) lub wyłącznie obiad. W przypadku diety WEGETARIAŃSKIEJ i OPTYMALNEJ do dyspozycji masz 4 posiłki lub obiad, natomiast zamawiając dietę SPORTOWĄ możesz zdecydować się na 3 lub 5 posiłków. Dieta KETO to 4 posiłki lub wyłącznie obiad, a w ramach diety LOW CARB dostarczanych jest 5 posiłków.

Białystok: posiłki dietetyczne do domu

Nasz katering dietetyczny dostępny w Białymstoku 6 razy w tygodniu może dostarczać posiłki pod Twoje drzwi (dostawa niedzielna jest realizowana razem z dostawą sobotnią), gwarantując Ci komfort i bezpieczeństwo. Ustalając parametry naszej usługi możesz wybrać rozkład dni, w których dieta pudełkowa zostanie Ci dostarczona, dopasowując go do indywidualnych potrzeb. To Ty decydujesz, czy w harmonogramie dostaw chcesz uwzględnić soboty i niedziele. Jedzenie jest dostarczane w przedziale czasowym 1:30 – 8:00, dzięki czemu od rana możesz się cieszyć świeżymi i smacznymi posiłkami. Jeżeli chcesz wypróbować usługi Mójcatering, możesz zamówić zestaw próbny naszego cateringu dietetycznego w Białymstoku, który pozwoli Ci przekonać się, że proponujemy wysoką jakość serwowanych potraw.Korzystając z oferty MójCatering i cateringu dietetycznego w Białymstoku masz możliwość zrezygnowania ze składników, których nie chcesz lub nie możesz jeść. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego dodatkowo, w trakcie składania zamówienia, zwykłe opakowania można zmienić na opakowania eko. Zespół MójCatering stara się cały czas poszerzać obszar dostaw i dostępną ofertę, wychodząc naprzeciw zmieniającym się nawykom żywieniowym naszych klientów. Zamówienie złożysz za pośrednictwem panelu klienta na naszej stronie internetowej lub korzystając z infolinii.

Cennik diety pudełkowej w Białymstoku

Mójcatering to dieta w pudełkach z dostawą do domu na terenie Białegostoku idealna dla zabieganych osób, które na co dzień nie są w stanie wygospodarować czasu na samodzielne przyrządzanie posiłków lub klientów nielubiących gotować. Ponadto, nasze usługi będą dużym wsparciem dla osób, które potrzebują czasowej pomocy w zadbaniu o codzienną dietę, na przykład, z uwagi na urodzenie się dziecka i natłok związanych z tym obowiązków. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu naszych klientów podstawowe znaczenie ma tani catering dietetyczny w Białymstoku, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby dostępna oferta cenowa była możliwie jak najbardziej atrakcyjna, bez jednoczesnego chodzenia na kompromisy jakościowe. W praktyce, cena naszej diety pudełkowej dostarczanej w Białymstoku zależy od wybranego wariantu, kaloryczności, rozkładu posiłków oraz liczby dni, w których realizowana będzie dostawa.Mójcatering to alternatywa dla domowego gotowania. Dzięki naszym usługom oszczędzasz czas, który możesz spożytkować w dowolny sposób. Jeżeli chcesz schudnąć lub przytyć, nie musisz już samodzielnie liczyć kalorii. Zrobimy to za Ciebie!