Zamów dietę

Kalkulatory

Stwórzmy razem coś zdrowego!

Jak obliczyć kalorie

Jeśli chcesz obliczyć ilość kalorii potrzebną do utrzymania, zwiększenia lub zmniejszenia masy swojego ciała, to pod uwagę musisz wziąć kilka czynników. Czynniki te to: Twoja płeć, wiek, wzrost, waga, poziom aktywności fizycznej i cel jaki chcesz osiągnąć (utrzymanie wagi, zwiększenie masy ciała lub zmniejszenie masy ciała).

Najprostszym i najszybszym sposobem na obliczenie zapotrzebowania kalorycznego jest użycie kalkulatora kalorii przygotowanego przez Mój Catering. Wystarczy w nim podać podstawowe informacje, o których pisaliśmy powyżej czyli: płeć, wiek, wzrost, wagę i poziom aktywności fizycznej, wtedy kalkulator kalorii wyznaczy ich ilość potrzebną do utrzymania aktualnej wagi.

Natomiast jeśli Twoim celem jest zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała, powinieneś określić zapotrzebowanie kaloryczne na podstawie swojego celu i wyznaczyć odpowiednie spożycie kalorii. Jak wiadomo, w celu zwiększenia masy ciała należy spożywać więcej kalorii niż organizm zużywa na co dzień, a w celu zmniejszenia masy ciała należy spożywać mniej kalorii niż zapotrzebowanie organizmu.

Kalkulator Kalorii pomoże Ci wybrać dopasowany do potrzeb i oczekiwań model żywieniowy. MojCatering.com.pl posiada w swojej ofercie gotowe zestawy dietetyczne, których skład jest niezmienny, z uwagi na odpowiednio dobrany bilans makroskładników i różnorodność smakową. Takie gotowe zestawy są zaprojektowane przez zespół dietetyków i technologów, którzy starali się w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób skomponować posiłki, które połączyli w gotowe zestawy. Aktualnie MójCatering oferuje: Zestaw Standard, Zestaw Wege, Zestaw Odchudzanie, Zestaw Odchudzanie Wege, Zestaw Sport, Zestaw Keto, Zestaw Fleksiteriańsko, Zestaw Niskie IG i Zestaw LowCarb. Jeśli jednak masz potrzebę wymiany posiłków, bo istnieją składniki, za którymi nie przepadasz, wtedy lepiej zdecydować się na diety z wyborem menu. W MójCatering posiadamy takie diety, a są nimi: Dieta pudełkowa Standard, Dieta pudełkowa Wege, Dieta pudełkowa Sport, Dieta Ketogeniczna, catering Low Carb czy Catering Niskie IG.W tych dietach posiłki możesz wymieniać dowoli. Pamiętaj, w MójCatering pracują dietetycy, którzy całkowicie bezpłatnie mogą pomóc Ci w doborze odpowiedniej diety. Wystarczy, że zadzwonisz na nasza infolinię, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.