Zamów dietę

Catering dietetyczny Piaseczno

Smaczna dieta pudełkowa
z dowozem

MojCatering.com.pl to profesjonalny catering dietetyczny, który teraz dostarczany jest na terenie Piaseczna od poniedziałku do soboty w godzinach 1:30 -8:00. Zamówienia na niedziele dostarczane są razem z paczkami sobotnimi. Od teraz dzięki nam możesz zadbać o swoją dietę bez rezygnacji ze smacznych i urozmaiconych posiłków. Menu zestawów przygotowywane jest przez doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów – kucharzy i dietetyków, którzy każdego dnia czuwają nad właściwym bilansowaniem i przyrządzaniem pysznych potraw. Zamów nasze pudełka i przekonaj się, że codzienna dieta wcale nie musi być nudna i trudna do utrzymania. Urozmaicone posiłki to większe prawdopodobieństwo osiągnięcia Twoich celów.

Postaw na zdrową i zbilansowaną dietę!

Najlepszy catering dietetyczny w Gliwicach

Nasza oferta to nowoczesna dieta pudełkowa, stworzona na miarę potrzeb świadomego klienta. Dlatego też w ramach cateringu proponujemy kilka wariantów diet o różnych parametrach, by każdy mógł stosować opcję żywieniową do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Poza dietą Optymalną, upraszczającą codzienne odżywianie, proponujemy również kilkanaście innych jak dietę odchudzającą, stworzoną z myślą o osobach planujących zrzucenie zbędnych kilogramów. Co ważne, dieta dostępna jest w wersji klasycznej i wegetariańskiej. Redukcję wagi umożliwi również wdrożenie diety ketogenicznej, sirtfood, a także niskowęglanowej. Aktywnych fizycznie klientów będących w trakcie budowy masy mięśniowej dedykowana jest dieta sportowa o 30% zawartości białka. W ramach naszego cateringu dostępne są również diety specjalistyczne takie jak dieta sokowa, czy dieta Niskie IG, która oferowana jest osobom z insulinoopornością, hashimoto, a nawet PCOS.

TO CO WYRÓŻNIA NASZ CATERING TO JAKOŚCIOWE PODEJŚCIE.

PRACA NA NAJLEPSZYCH SUROWCACH, DOŚWIADCZONY TEAM KUCHARZY I DIETETYKÓW ORAZ  ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA TO JAKOŚĆ, KTÓRĄ PRZEKAZUJEMY NA TWOJE RĘCE W FORMIE SMACZNEJ I ZBILANSOWANEJ DIETY NA CODZIEŃ

“jedzenie musi być pyszne i zdrowe”.

Czy catering z dowozem może
być smaczny i zdrowy?

Jeśli chcesz wdrożyć do codziennej diety smaczne i właściwie zbilansowane posiłki, ale jednocześnie nie masz czasu na samodzielne ich przygotowywanie to wybór naszej marki będzie strzałem w 10-kę!  Naszym celem jest wsparcie w zdrowym żywieniu, dlatego też staramy się, aby z naszych usług mogło skorzystać możliwie najwięcej klientów. Z tego powodu nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, stale poszerzając obszar dostaw. Dzięki temu ofertę diet kierujemy do klientów nie tylko w Piasecznie, ale również  do osób zamieszkujących Warszawę, Pruszków, Otwock i kilkadziesiąt innych miast w Polsce.

Mój Catering to jakość, wygoda i bezpieczeństwo