Zamów dietę

Dieta pudełkowa Rybnik

MójCatering to nowoczesna dieta pudełkowa, która powstała w odpowiedzi na potrzeby współczesnego klienta, który zazwyczaj nie ma czasu na samodzielne przyrządzanie kilku posiłków, ale jednocześnie nie chce rezygnować ze zdrowej i dobrze zbilansowanej diety. Dlatego też, jeśli potrzebujesz czasowego lub długoterminowego wsparcia w codziennym żywieniu, zaufaj naszemu doświadczeniu! Naszą kadrę tworzą najlepsi specjaliści – szefowie kuchni oraz wykwalifikowani dietetycy, którzy każdego dnia dbają o to, by serwowane przez nas potrawy były nie tylko smaczne, zdrowe i dobrze zbilansowane, ale również estetycznie podane. Dzięki temu dieta pudełkowa MójCtering jest ucztą zarówno dla podniebienia, jak i oczu. Teraz dobry catering dietetyczny dostępny jest na terenie Rybnika i okolic, dzięki temu klienci z tego regionu mogą zatroszczyć się o swoje codzienne żywienie i skorzystać z naszych usług.

1. Co Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby?

2. Podstawowe dane potrzebne do doboru diety:

3. Wyniki doboru dla Ciebie idealnej diety

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Kontakt

Kontakt ze specjalistą

W celu doboru odpowiedniej diety skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy ci wybrać!

Rybnik: catering dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb 

Mamy świadomość tego, że naszymi klientami są osoby o zróżnicowanych celach i planach dietetycznych, którzy jednocześnie różnią się preferencjami w kwestii żywienia. Dlatego też, chcąc sprostać wszystkim oczekiwaniom, przygotowaliśmy kilka wariantów dietetycznych, które dostępne są w różnych parametrach, dzięki czemu każdy może dostosować konkretną opcję dietetyczną do swoich upodobań i oczekiwań.Aktywne fizycznie osoby, które chcą zbudować masę mięśniową, mogą skorzystać z diety Sport zawierającej aż 30% białka. Jeśli jednak Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, osiągnięcie celu umożliwi dieta Ketogeniczna, która bazuje na wysokiej jakości tłuszczach stanowiących 75% udziału, dieta SirtFood opierająca się na produktach będących aktywatorami sirtuin, a także dieta Odchudzająca. Osoby, które chcą ograniczyć ilość spożywanych węglowodanów, mogą zdecydować się na dietę Niskowęglowodanową. Z kolei osoby, chcące wprowadzić do codziennej rutyny regularne posiłki, powinny zdecydować się na dietę Optymalną. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się detoks sokowy bazujący na sokach wytwarzanych metodą cold press, dzięki czemu owoce oraz warzywa zachowują swoje właściwości zdrowotne. Dla klientów poszukujących wysokiej jakości, zdrowych posiłków do pracy, stworzony został catering Office Box, w ramach którego przyrządzane są trzy posiłki: drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek, dzięki czemu resztą posiłków można jadać z najbliższymi. Jeśli jednak nie chcesz całkowicie rezygnować z domowego gotowania, ale zależy Ci na odpowiednio zbilansowanych obiadach, idealną dietą będzie Zdrowy Lunch. Z kolei dla najbardziej wymagających klientów stworzona została dieta Premium, która przyrządzana jest z najwyższej jakości mięs, warzyw pochodzących od lokalnych dostawców oraz jajek od kur zielononóżek. Ponadto, w naszej ofercie dostępna jest również dieta Bulionowa, która wykazuje kojące działanie na organizm, ale ma również właściwości odchudzające.Mamy świadomość zmieniających się trendów żywieniowych naszych klientów, którzy coraz częściej decydują się na wyeliminowanie mięsa z jadłospisu. Z myślą o klientach niejedzących mięsa przygotowaliśmy klasyczną dietę Wegetariańską, dietę Wegetariańską z Rybami oraz Odchudzająca dietę wegetariańską.Jeśli nie masz pewności, który z wariantów dietetycznych będzie dla Ciebie najlepszy, możesz skorzystać z porady naszego specjalisty. Zamawiając z oferty MójCatering fit jedzenie w Rybniku, każdy może poradzić się dietetyka w kwestii doboru kaloryczności oraz rodzaju diety, która będzie skrojona na miarę potrzeb i oczekiwań.

Wysokiej jakości różnorodna dieta pudełkowa w Rybniku

Wybierając dietę z oferty MójCatering, wybierasz jakość! Naszym celem jest oferowanie klientom pysznych posiłków z dowozem, które przyrządzone są z najwyższej jakości składników oraz produktów. Dlatego też w naszej kuchni stronimy od wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników, modyfikowanej atmosfery ochronnej oraz mieszanek gazów. Świeżość potraw zachowujemy poprzez natychmiastowe chłodzenie zaraz po ich przyrządzeniu. Równie duży nacisk kładziemy na różnorodność menu, mamy bowiem świadomość tego, że monotonna dieta jest wrogiem zdrowego stylu żywienia.Naszym celem jest wsparcie klientów zdrowym żywieniu i osiągnięcie dietetycznych celów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby z naszych usług mogło skorzystać możliwie najwięcej osób. Z tego względu stale poszerzamy obszar naszych dostaw, dowożąc dietę pudełkową do wielu mniejszych i większych miast zlokalizowanych w całej Polsce, oferujemy catering dietetyczny w Katowicach, dietę pudełkową w Tychach, catering w Żorach, dietę pudełkowa w Gliwicach a także catering w Kędzierzynie-Koźle.