Zamów dietę

Dieta pudełkowa Żory

MójCatering to nowoczesna dieta pudełkowa, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści – szefowie kuchni oraz dietetycy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby serwowane przez nas posiłki były smaczne, zdrowe, a także odpowiednio zbilansowane. Dieta pudełkowa MójCatering jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które nie mają czasu na planowanie menu, robienie zakupów, bilansowanie oraz samodzielne przyrządzanie kilku posiłków każdego dnia. Dlatego też dlatego też dieta pudełkowa jest świetną alternatywą dla domowego gotowania, dzięki naszym usługom zyskasz cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne obowiązki, aktywność fizyczną lub odpoczynek.

1. Co Cię interesuje, jakie są Twoje potrzeby?

2. Podstawowe dane potrzebne do doboru diety:

3. Wyniki doboru dla Ciebie idealnej diety

Dieta Optymalna

Catering dietetyczny MójCatering to nasza propozycja najbardziej jakościowej diety pudełkowej na rynku! N...

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska MojCatering jest urozmaicona i zbilansowana. Jadłospis na każdy tydzień układają wykw...

Dieta Odchudzająca

Catering dietetyczny odchudzający MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zdrowa redukcja ...

Dieta Odchudzająca Wegetariańska

Catering dietetyczny odchudzający wegetariański MójCatering kierowany jest do osób, których celem jest zd...

Dieta Ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna to sposób odżywiania dla świadomych ludzi. Jest ratunkiem przy odchudzaniu i wielu sch...

dieta pudełkowa z rybami

Dieta Wegetariańska z rybami

Dieta Wegetariańska z Rybami – catering dla wymagających wegetarianMójCatering to nowoczesna dieta pude...

Dieta Niskowęglowodanowa

Szukasz diety, która pozwoli Ci schudnąć? Chcesz ograniczyć węglowodany i zastąpić je zwiększoną ilością ...

Dieta Sport

Szukasz zdrowej diety o podwyższonej zawartości białka? U nas białka jest aż 30%! Dieta pudełkowa Sportow...

dieta odchudzająca sirt

Dieta SirtFood

Dieta Sirtfood od MojCatering to prawdziwa rewolucja nie tylko na rynku cateringów diet pudełkowych, ale ...

detoks sokowy

Dieta Sokowa

Dieta sokowa stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych metod oczyszczania organizmu z toksyn. Taki deto...

Zdrowy Lunch

Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie przygotowanie śniadania i kolacji we własnym zakresie, a nie masz cz...

Dieta Office Box

Żyjesz szybko, dużo pracujesz i nie masz czasu praktycznie na nic? Zadbaj o swoje ciało od środka. Zamów ...

Dieta Bulionowa

Ideą cateringu dietetycznego jest to, że oszczędzacie swój czas na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz ...

Dieta Premium

Szukasz cateringu dietetycznego premium, gdzie smak będzie Cię zaskakiwał każdego dnia? To w odpowiedzi n...

dieta dla mózgu

Dieta Fleksitariańska (dla Mózgu)

Dieta fleksitaiańska jest optymalnym sposobem żywienia dla osób, które chcą odnieść korzyści z roślinnej ...

Kontakt

Kontakt ze specjalistą

W celu doboru odpowiedniej diety skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomożemy ci wybrać!

Dieta pudełkowa w Żorach: dobierz najlepszą dla siebie opcję żywieniową

MójCatering to możliwość wyboru najlepszego dla siebie wariantu żywieniowego. W ofercie posiadamy kilka różnych opcji dietetycznych, które pozwolą na realizację odmiennych celów i osiągniecie wymarzonej sylwetki.Dla aktywnych fizycznie klientów powstała dieta Sport z 30% zawartością białka. Osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy mogą zdecydować się na dietę Odchudzającą, dietę Ketogeniczną bazującą przede wszystkim na tłuszczach, a także dietę SirtFood bogatą w aktywatory sirtuin. W Niskowęglowodanowej opcji żywieniowej obniżyliśmy ilość węglowodanów do poziomu 10-20%. Dla najbardziej wymagających klientów powstała dieta Premium, która opiera się o najwyższej jakości produkty pochodzące od lokalnych dostawców. Osoby, które nie chcą całkowicie rezygnować z samodzielnego przyrządzania posiłków, ale potrzebują wsparcia, mogą zdecydować się na dietę Zdrowy Lunch. Z kolei dla klientów, którzy poszukują zdrowych posiłków do pracy została stworzona dieta Office Box, w ramach której dostarczane są trzy posiłki: obiad oraz dwie przekąski.Mamy również świadomość zmieniających się trendów żywieniowych, dlatego przygotowaliśmy trzy warianty diety wege dla osób niejedzących mięsa. W zależności od potrzeb i upodobań klienci mogą zdecydować się na klasyczną dietę wegetariańską, odchudzającą dietę wegetariańską lub dietę wegetariańską z rybami.

Catering dietetyczny w Żorach: jakość i różnorodność

Dieta pudełkowa oferowana przez MójCatering w Żorach to gwarancja najwyżej jakości jedzenia. Posiłki przyrządzane są ze starannie wyselekcjonowanych składników i produktów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Co więcej, nie używamy wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników, modyfikowanej atmosfery ochronnej oraz mieszanek gazów. Świeżość potraw gwarantujemy poprzez ich próżniowe pakowanie oraz chłodzenie zaraz po procesie przyrządzenia. Posiłki przygotowujemy z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa, by spełniały one najbardziej wygórowane normy jakości. Równie duży nacisk kładziemy na różnorodność menu. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że monotonna i nudna dieta jest największym wrogiem zdrowego stylu odżywiania. Dlatego też nasi kucharze przemycają do dań inspiracje kuchniami z różnych zakątków świata, dzięki czemu dieta pudełkowa MójCatering to okazja do skosztowania wielu doskonałych potraw. MójCatering to nowoczesny catering dietetyczny, który powstał w odpowiedzi na oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów, którzy często nie mają czasu na samodzielne przyrządzanie dań, ale jednocześnie nie chcą rezygnować ze zdrowej i dobrze zbilansowanej diety. Naszym celem jest wsparcie w codziennym żywieniu i zmianie nawyków żywieniowych, które umożliwią osiągnięcie od dawna planowanych celów. Dokładamy wszelkich starań, aby z naszej diety pudełkowej mogło skorzystać możliwie najwięcej osób. Dlatego też stale poszerzamy obszar naszych dostaw, świadcząc swoje usługi nie tylko w Żorach i okolicach, ale dowożąc dietę pudełkową w Rybniku, catering dietetyczny w Tychach, dietę pudełkową w Bielsko-Białej, catering dietetyczny w Jastrzębie Zdroju, a także w wielu innych mniejszych oraz większych miejscowościach, które zlokalizowane są na terenie całego kraju. Szeroki zasięg naszych usług oraz sprawna logistyka pozwala na skorzystanie z naszej diety osobom mieszkającym w najodleglejszych miastach.