Powrót do bloga

Postanowienia – jak wytrwać?

Większość się z nich śmieje, uznaje za zbędne i niepotrzebne. Postanowienia noworoczne – robicie, czy to strata czasu? Jak je zaplanować? Jakie cele sobie postawić?

Początek nowego roku to świetny moment aby zastanowić się dłużej nad sobą, swoimi planami, swoim życiem. Należy pożegnać błędnie popełnione decyzje, wyciągnąć wnioski z ostatniego roku i wcześniej postawionych sobie celów.

Nowy rok, nowe postanowienia?

Nie koniecznie… Nowy rok nie oznacza, że wszystko trzeba zacząć od nowa! Należy przeanalizować zeszłoroczne sukcesy, zastanowić się co można jeszcze ulepszyć a co należy poprawić.

Warto też zastanowić się czemu nie doszły do skutku niezrealizowane postanowienia. Co możemy zrobić, poprawić zmienić, aby nasze plany realizowane były w 100%.

Postanowienia noworoczne to nie lada wyzwanie. Trzeba dobrze ocenić siły na zamiary. Jeśli postawisz sobie cel, na który w rzeczywistości nie masz czasu, możliwości i sposobności np. codziennie przebiegnę 10km – nie biegając do tej pory. Takie postanowienie może nie wypalić. Możesz zniechęcić się po kilku pierwszych próbach.

Spróbuj od czegoś mniejszego np. codziennie zrobię 5, 10 tyś kroków! Stopniowo możesz modyfikować takie postanowienie, aż finalnie dojdziesz do wyniku 10 km!

Nowy rok, nowa dieta!

Jedno z najczęściej powtarzających się postanowień noworocznych. I z tym możemy Ci pomóc!

Większość z nas powtarza sobie “w tym roku wezmę się za siebie”, “schudnę”, “zacznę zdrowo jeść”. Po krótkim czasie okazuje się, że nie mamy czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków i finalnie kupujemy “gotowce”.

Z pomocą przybywa MójCateringnajlepszy catering dietetyczny w Twoim mieście!

Dieta pudełkowa na dobry start!

Codziennie dostarczamy zestawy pysznych, pełnowartościowych posiłków, doskonale zbilansowanych przez naszych dietetyków.

Jeśli masz jakieś pytania napisz do Nas, pomożemy w dobraniu odpowiedniej diety dla Ciebie!

Najciekawsze wpisy na naszym blogu:

Refluks – czego unikać w diecie?
Ocet jabłkowy – właściwości lecznicze
Dieta dąbrowskiej – przepisy i jadłospis
Refluks – jakie słodycze jeść?
Prosty i szybki przepis na domowego kebaba
Refluks – najlepsze domowe sposoby
Maltodekstryna – co to jest i jakie są skutki uboczne?
Refluks – jakie pieczywo wybrać?
Zioła na refluks – jakie pić?
FitYou dieta pudełkowa na co dzień– dieta gwiazd z Bevery Hills

Powrót do bloga
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments